Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Feltettem jofogásra egy...

Elvenelder kérdése:

Feltettem jofogásra egy videokártyát 6000-ft ért, jött az első vevő szerintem google fordítóval írt. Elutalta az árát, de én problémák miatt nem küldtem el neki a kártyát. Most hogy el tudnám küldeni válaszra sem méltat. Lehet, hogy feljelentett?

Figyelt kérdés

2017. máj. 4. 01:16
 1/6 anonim válasza:
Kit érdekel? Elküldted a kártyát, kész. Másrészt legközelebb ne jófogáson és ilyen maszek oldalakon hirdess PC-s dolgokat, hanem hardverapron.
2017. máj. 4. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Fizetett, küldd el neki és kész. Gondolom, nem vállaltál fix szállítási határidőt.
2017. máj. 4. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
15%

"Elutalta az árát, de én problémák miatt nem küldtem el neki a kártyát."


Tehát egy utolsó, mocskos, senkiházi csaló getzi vagy. És most még attól félsz, hogy jaj mi lesz ha feljelent? Miért, mit gondolsz, mi jár az ilyen szélhámosoknak?! A helyében még a karodat is eltörném, addig sem tudnál másokat átverni.

2017. máj. 4. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
89%

Kedves harmadik! A stílusod alapján végleges tiltás sem lepne meg. Olvasni tudsz, az olvasottakat megérteni nem vagy képes. Hol van itt csalásról szó?

A kérdező kifejezetten küldési szándékról ír. A pénz beérkezésekor lehetett beteg, elutazhatott, családi gondjai lehettek, ami miatt késlekedik.

Most küldené, de a vevővel nem tud kapcsolatba lépni.



***

Kérdező! Küld el, s őrizd meg a postai feladóvény visszakapott részét, hogy legyen bizonyítékod, ha vita lenne.

Ha tudod az email-címét, akkor tértivevényes levélben tudósítsd a késlekedés okáról, köszönd meg a türelmét, s írd meg a küldemény postai számát.

A visszaigazolást mentsd le, ha küld.

2017. máj. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
18%

Négyeském, dárga, tudok olvasni. És mit olvasok? Azt, hogy felkínált eladásra egy terméket, kifizették, ő pedig nem küldte el. Ki tudja mióta? Napok? Hetek?


Eszem megáll, bezzeg ha fordítva írná ki a kérdést (kifizettem de nem küldték el) egyből menne az uszítás hogy jelentsd fel, írj az ebaynek / vaterának / jófogsnak / rendőrségnek / pápának.


Küldési szándék? Mennyi idő után? Kit érdekel, ha elmegy nyaralni? Hirtelen ment el nyaralni? Nem. Tudta. Akkor nem kell meghirdetni semmit, ha tudja, hogy nem fogja tudni elküldeni. Komolyan ennyire balfaxok vagytok?! Bakker, ha nem tojik be attól, hoyg esetleg feljelentették, akkor még most is a kapott pénzét számolgatná és örülne mint majom a farkának, hogy megmaradt a kártya is.


Szemét csalóról van szó, aki befosott miután rájött, hoyg ezzel megütheti a bokáját. Védjétek csak, de remélem, majd amikor te várod az online megrendelt terméket harmadik hónapja, majd arra gondolsz, hogy semmi baj, biztos csak nyaral az eladó.

2017. máj. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
26%
Milyen problémák miatt? Mert ha betegség, vagy más hasonló okról van szó, az érthető, ha nem, akkor viszont az előttem szólónak, sajna igaza van.
2017. máj. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!