Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Instagrammról szeretnék...

Instagrammról szeretnék rendelni cipőt. Az van írva hogy a postaköltség ingyenes. Az Azt jelenti hogy ő feladja postán, a postás kihozza nekem én meg kifizetem a postásnak?

Figyelt kérdés
2017. máj. 4. 17:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Az Instagram nem áruház, webshop. Rengetegen csinálják azt hogy megrendelik Kínából mondjuk 500 forintért a cipőt és eladják 3-4 ezerért, miközben nem adóznak utána.


Ha nem akarod hogy átverjenek ilyennel akkor te magad is meg tudod rendelni ugyanazt a cipőt a netről, töredék áron.


(és igen, ha azt írják hogy utánvétes a vásárlás akkor a postásnak fizetsz)

2017. máj. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Venne a broki ismeretlentől instán vagy bárhol ami követhetetlen . Esetleg előre kér utalni és ajándékba küldi a semmit sosem . Vagy jön egy gyatra KONZERV másolat drágán .
2017. máj. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!