Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Felmondtam a munkahelyemen...

Felmondtam a munkahelyemen mert lenne egy új állásom külföldön ahova egy hét múlva kellene kiutaznom de a cégem kötelez 30 nap felmondásodőre. Hogyan tudnék mégis elmenni a cégtől? Mit lehet tenni ilyen esetben?

Figyelt kérdés

2017. máj. 5. 14:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Tuti hely jobb körülmény stb esetén megéri a váltás . Átmenetileg felfüggeszted a tb - adószámot hivatalosan és lépsz . Ha perelnek pár év múlva kirázod a bírságot és elfelejted . De lehet tré átverés és jobb ha maradsz inkább .
2017. máj. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mennyi lehet a bírság ha perre kerül?
2017. máj. 5. 16:35
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez a szerződésben foglaltakban érintőlegesen benne van ha élnek kártérítéssel . Ez kétséges , de ha kint élsz és ebből lesz valami kicsengeted majd apróként nekik .
2017. máj. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
4éve vagyok a jelenlegi munkahelyem kapok munkanélkülit ha othagyom a céget?
2017. máj. 5. 18:45
 5/5 anonim válasza:
Igen kaphatsz munkanelkulit, ugy tudom van egy olyan felmondas is, ami "rendkivuli" azaz nem kell letoltened a felmondasi idot, legalabb is nalunk igy volt :)
2017. máj. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!