Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » League of Legendsben, hogyan...

League of Legendsben, hogyan lehet átállítani a szinkront magyarról egy másik nyelvre?

Figyelt kérdés
Általában játék közben kikapcsolom a hangot, és zenét hallgatok, de van hogy muszály odafigyelni, és akkor zavar a magyar szinkron, nekem sokkal jobban tetszik az angol vagy pl. a japán szinkron.Hogyan lehet ezt átállítani?(új kliens, nem tudom hogy ez változtat-e valamin)

2017. máj. 6. 10:59
 1/4 anonim válasza:
Rögtön ahogy bejelentkezel.A Region/Language (Régió/Nyelv) kiválasztod szervert majd a nyelvet is. De magyar csak az EUNE szerveren van, japán pedig nincs.
2017. máj. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyébként a Playmarket-ben "Voices of Lol" .Minden nyelven bemutatja az összes szöveget bemondótól champ-ig,és bármelyiket beállíthatod csengőhangnak.Nekem a koreai "üdvözlünk az idézők szurdokàban" bemondás a csengőhangom.Tegnap pont valaki hívott ,amikor álltam sorban a kasszánál ,csengőhang maximumon azt ment hangosan visszhanggal a "szohánszájhákogeusingoszá hájonhándidá" mindenki csak nézett hahahahaha
2017. máj. 11. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Wow, köszi a válaszokat, viszont azóta rájöttem már, ha kéne: C:\Riot Games\League of Legends\Config itt pedig LeagueClientSettings. (jegyzettömbbel/ha pl notepad++-t használsz az is jó) és ott a globált átírod, nyelvek:

TEnglish, en_US

Português, pt_BR

Türkçe, tr_TR

English, en_GB

Deutsch, de_DE

Español, es_ES

Français, fr_FR

Italiano, it_IT

Čeština, cs_CZ

Ελληνικά, el_GR

Magyar, hu_HU

Polski, pl_PL

Română, ro_RO

Русский, ru_RU

Español, es_MX

English, en_AU

日本語, ja_JP

2017. máj. 12. 22:08
 4/4 A kérdező kommentje:
#2-es, ezt kifelejtettem: ko_KR :D
2017. máj. 12. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!