Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tehetek, ha hiányzik...

Mit tehetek, ha hiányzik belőlem a lendület, bátorság?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az előbb egy igencsak pörgős zenének a még inkább pattogós klippjét megnézve sikerült ráébrednem valamire: hiányzik az életemből a lendület. Ezt már előbb is észrevettem, de most sikerült tudatosítanom magamban.

Tinédzser lány vagyok, egy kicsi, szerbiai faluból. Világ életemben - de főleg kicsi koromban - életvidám, pörgős voltam, viszont amikor oda kerültem, hogy egy cigánykereket kell megcsinálnom tesiórán, akkor ott kész. A bakugrással is sokáig így voltam, szaladtam, a dobbantóig ment is a dolog, de ott megijedtem, lassítottam, majd nem igazán sikerült átlendülnöm rajta. Ebből egyszer egy kisebb balesetet is sikerült csinálnom magamnak - szerencsére viszont ennek a technikáját sikerült elsajátítanom. A hátra bukfencet, magasugrást és a gerendán való gyakorlatokat már említeni sem akarom. A baj az, hogy ez nem csak tornaórán jelentkezik, hanem gyakran az életem más részein is, de így volt a legkönnyebb bemutatni.

Egyszerűen képtelen vagyok bármit is gondolkodás nélkül csinálni, mindent meg kell gondolnom, legalábbis így érzem. Semmit nem tudok a pillanat hevében megtenni, megfutamodok, elveszítem a lendületem, ott pedig vége is a dolognak. Az a legrosszabb, hogy tudom, hogy képes vagyok minderre, de mikor odaérek, akkor nem tudom megtenni. Nincs bátorságom a dolgokhoz, ehhez talán hozzájárul, hogy az önbizalmam az utóbbi fél-egy évben kezdtem összekaparni, addig nem igazán rendelkeztem ilyennel.

Remélem nagyjából érthető a problémám, és előre is köszönöm, ha valaki tud bármilyen tanácsot adni nekem!



2017. máj. 7. 23:33
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!