Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ciki ha itthon 15 éves fiú...

Ciki ha itthon 15 éves fiú létemre itthon főzök sütök egyedül a családnak?

Figyelt kérdés
(amúgy érdekel a sütés főzés + szakács akarok lenni)

2017. máj. 9. 14:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

NEM!


Sem az nem ciki, hogy 15 évesen fözöl, sem az, hoyg fiu létedre fözöl, sem az, hogy az egész családnak.


Söt, szerintem igen pozitív dolog, függetlenül az esetleges pályaválasztásodtól.


Mellesleg szerintem s sütés-fözés az egyik legkreatívabb dolog az életben.

2017. máj. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm!
2017. máj. 9. 14:29
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ciki, ha rendszeresen ehetetlent készítesz. Ha általában jó, akkor király vagy.
2017. máj. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Már miért lenne ciki? Főleg, ha érdekel is a téma. Jól sikerülnek a dolgok?
2017. máj. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
már két éve főzök és még semmit nem rontottam el
2017. máj. 9. 14:35
 6/13 anonim válasza:
100%
Nem ciki, sőt, szerintem ez egy nagyon hasznos tudás. :)
2017. máj. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Jól főzöl?

Akkor megyek én is!

2017. máj. 9. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Pár év múlva te leszel a haveri közök sztárja, mert a te föztedre jönnek össze, a lányok rajonganak érted, mert nem várod el, hogy ök fözzenek folyamatosan neked, hanem te tudod öket meglepni valamifinommal, ha különköltözöl, nem kell készételekre, vagy ócska büfékre szorulni, hanem ehetsz finom kajákat!


Emellett amit tdusz, az mindig hasznos és fözni jó!

2017. máj. 10. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
4. válaszoló voltam. Még annyit tennék hozzá, hogy már rég lejárt lemez, hogy a nők dolga a főzés. Ez addig volt így, míg nem voltak egyenrangúak a nők a munkavállalásban. Ha megfigyeled, a híres mesterszakácsok zöme mind férfi, sőt ha elmész egy valamire való étterembe, ott is általában férfi a séf. A főzés az tudomány, a konyha pedig valójában egy kémiai labor. Ha ennyire érdekel a téma, kezdj el olvasgatni a molekuláris gasztronómiáról is. Engem egyenesen boldoggá tud tenni, ha olyan ételt rakok az asztalra, amit jóízűen esznek, és dicsérnek. Nem lehet ezt eléggé időben elkezdeni, szóval hajrá, csak így tovább.
2017. máj. 10. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Ne érdekeljen, hogy ki szerint mi ciki, és mi nem.

Ilyen szempontból sokkal jobb vagy, mint én. Van egy elfoglaltságot. Van egy tehetséged (?)

-> Ezzel még mondjuk úgy, értéket teremtesz.

Nem vagyok rá büszke, de egy rizsfelfújtat sem tudok megcsinálni (mondjuk olyat pl szinte alig láttam egész életemben) Ha főzöl egyszer-kétszer, már nem megy el a nap hiába, mert csináltál valamit. Amire talán büszke lehetsz.

Amit talán nekem is meg kéne gondolnom, hogy ne függjek anyám hülye szendvicsein annyira.

És az sem hátrány, ha az ember pl. néha be tud vinni egy kis házilag készült pudingot a suliba, hadd sárguljon a többi feje az irigységtől, és te meg hadd egyél valami különlegeset. Nem igaz?

De.

2017. máj. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!