Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ilyen eseteket lehet valahol...

Ilyen eseteket lehet valahol jelenteni?

Figyelt kérdés

Jelenleg két olyan eset is van a családban ami már kezdi nálam kiverni a biztosítékot:

1. Nagymamám 2 éve halt meg. Amikor a temetést szerveztük, a sírkövet el kellett bontatni (ahol nagypapám van) és azt a temető melletti sírkövesekkel elszállíttattuk. Semmi papírt nem kaptunk (legalább is nem tudok róla). Tavaly nyáron már szóltunk nekik, hogy mit véssenek még a kőre és hogy vissza kéne most már rakni. Megígérték, hogy augusztus végére. Aztán azt, hogy mindenszentekre. Aztán azt, hogy tavaszra. És még mindig semmi nem történt. A fickó akit mindenszentekkor sikerült előkeríteni matt részeg volt, nem is fogta fel mit akarunk. Szerintem már meg sincs a kő amit elbontottak. Lehet ezt rendőrségen, fogyasztóvédőnknél, valahol jelenteni?

2. Lakásfelújításnál beltéri ajtót rendeltem az egyik legnagyobb ilyen cégtől. Addig szóba se állnak az emberrel amíg a felét ki nem csengeti. Majd 6-8 hétre vállalják. 4 hét után rákérdeztem mi van. Kiderült, hogy kb. akkor indították el a gyártást, mert valamit elkavartak. Április elején kihozták (természetesen csak a teljes ár kifizetése után jönnek), de a 3-ból 2 nem olyan volt mint kértem. Mondták, kijavítják: elviszik, egy hét múlva hozzák. Lassan 2 hete elvitték, semmi. Lassan 4 hónapja, hogy elindítottam az egészet. Itt igazából az a kérdés, hogy ezt a hozzáállást a tulajdonosnak, vagy fogyasztóvédőknek lehet-e jelenteni, van-e értelme?



2017. máj. 9. 15:12
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
A2. esetet a hírtv Panaszkönyvének jelezd , ezután beindulnak az események .
2017. máj. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!