Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az hogy lehet, hogy 2 vadászre...

Az hogy lehet, hogy 2 vadászrepülő köröz a falunk felett?

Figyelt kérdés
Bakoncsernye fölött ma kb negyed öttől 2 vadászrepülő köröz. Tettek egy kört, aztán mégegyet meg egy harmadikat, meg egy negyediket, természetesen ezt mind nagy robajjal. (Eléggé hangosak) Szóval ez miért van? Mit, keresnek itt ezek?

2017. máj. 9. 16:45
 1/8 A kérdező kommentje:
Azóta is köröznek, nyugatról keleti, majd keletről nyugati irányban.
2017. máj. 9. 16:47
 2/8 A kérdező kommentje:

Alakjuk ehhez hasonló:

[link]

2017. máj. 9. 16:51
 3/8 anonim ***** válasza:
10%
Van egy rossz hírem,érted jöttek!Jobb ha feladod magad és kimész.
2017. máj. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Vagy gyakorlat, vagy riasztast kaptak. Ha riasztás volt, akkor az a Hírekben benne szokott lenni
2017. máj. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

#3 ha ha ha nagyon vicces!

#4 köszi a válaszodat! A kérdést azért tettem fel mert nem mindennapi dolog, hogy 2 vadászgép megy el a falunk felett. Nem aggódom hogy értem jönnek csak úgy megkérdeztem. Még azt megérteném hogy risztás vagy gyakorlat, de eléggé alacssonyan köröztek. 6-7 kört mentek kb a falu felett.

2017. máj. 9. 17:59
 6/8 anonim válasza:
Napok óta gyakorlatoznak, Pápáról szállnak fel a katonai reptérről. 2 Gripen típusú vadászgépet láttál valószínűleg.
2017. jún. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat! Eléggé idegesítőek voltak, a héten többször is hallottuk őket.
2017. jún. 1. 21:42
 8/8 anonim ***** válasza:

Akkor gyere ki hozzám az ukrán határ közelébe :)

Szinte minden nap hallom, hogy átlépik a vadászrepülőgépek a hangsebességet, beleremegnek az ajtók, ablakok.

2017. júl. 20. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!