Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hallotamm a feltöltőkártyás...

Regike0287656987 kérdése:

Hallotamm a feltöltőkártyás telefon tulajdonosoknak adat egyeztetést kell kezdeményezniük a mobilszolgáltatóknál? Mert egy hajléktalan tereroristáknak adott el 200. 000 sim kártyát. A kormány be akrja tiltani a feltöltőkártyás telefonokat?

Figyelt kérdés
mobilszolgáltatók, adat egyeztetés, sim kártya

#mobilszolgáltató #adategyeztetés #sim feltöltőkártyás
2017. máj. 9. 18:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Hol olvastad vagy mibol szurted le, hogy be akarjak tiltani a feltoltokartyas telefonokat?
2017. máj. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez is a szokásos hülyeség... funkcionális analfabéták képtelenek szöveget értelmezni.


CSAK azokat tiltják le, akik nem adják meg az adataikat június végéig.


De még oda is írta a kulcsszavakat a kérdező, és még így sem érti.


Ja, és törvény kategória.

2017. máj. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Bocsánat de én csak azt akartam kérdezi, hogy ha 200 ezer bűnözőnek eledott sim kártya után miért én szívjak Nem az aki eladta. Adat egyeztetés után adjanak kb. 50 perc ingyen hívást vagy valamit. Ha magyarországon nem lopsz valakitől (nem b-szol át valakit) akkor egy egy 0 vagy.
2017. máj. 10. 16:14
 4/7 anonim ***** válasza:
68%

'Adat egyeztetés után adjanak kb. 50 perc ingyen hívást vagy valamit. '


Mire fel? 1 perc alatt ki lehet tolteni a neten, teljesen feleslegesen hisztizel itt a velt igazadert. Nem a szolgaltatok talaltak ki hogy ezt a baromsagot meg kell csinalni, majd ha lesz szavazati jogod, a valasztasokon szavazhatsz masik partra/kormanyra.

2017. máj. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Na látod, kérdező: EZÉRT törvény kategória.

Ugyanis ezt nem a szolgáltatók döntötték el, nekik is 2 jó nagy púp a hátukon (egyrészt folyamatosan összeszedni, másrészt tárolni).

Örülj neki, ha nem emelnek árat emiatt.


Ha viszont ezen változtatni szeretnél, akkor a képviselőddel beszélj, akire szavaztál.

...ja, ha azt sem tudod, hogy ki a képviselőd...

2017. máj. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Az egész egy kamu. Gondoljátok már végig: 200 ezer feltöltőkártya, ha darabja minimum 1500 HUF, akkor 300 millió forintról beszélünk. Ha eltekintünk az ártól, de megnézzük a súlyát, nem méregettem, de legyen mondjuk 2 deka, az 4 tonna, egy közepesnél nagyobb teherautóra fér fel. A térfogatát nem tudom megbecsülni, de ha 4 tonna, akkor legyen 4 raklap, amit azért békázni vagy targoncázni kell. Menjünk csak tovább. Feltöltő kártyát csak személyivel lehet venni, egy személy ha jól tudom évente ötöt vehet maximum. Ennyi kártya megvételhez 40 ezer ember kell. Hogy van ez? Miről beszélünk? Ezt kb az első pillanattól sem értettem...
2017. máj. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát ez az. Már megint engem szopatnak.
2017. máj. 15. 11:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!