Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyi idő alatt ér ide egy...

Mennyi idő alatt ér ide egy csomag Kanadából? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Szóval, először rendeltem Kanadából 3 képregényt. A srác április 19-én adta fel postára, ott azt mondták neki, hogy a leggyorsabb 15 munkanap alatt ér Európába. A leglassabb meg kb. 2 hónap alatt. A srác az előbbit választotta, hogy ne kelljen sokat várakoznom. (A postaköltséget ő állta)

A levélcsomagnak ezen a héten kellett volna megérkeznie. Nemrég írt e-mailt a srác, hogy megkaptam-e. Visszaírtam, hogy még nem. Izgulni kezdett. Azt mondta, hogyha a jövő héten se érkezik meg, felhívja a postát. Erre azt írtam, hogy várjon ezzel, mert lehet, hogy valami miatt késik.

Egyszer márciusban rendeltem mangát Japánból. Azt mondták, 12 munkanap alatt ér ide, de meglepő módon gyorsan ért ide, mert csak 8 napot vártam a megrendelése óta.



2017. máj. 12. 14:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez akkor levélként megy. Kb két hét alatt kellett volna célbaérni.


a baj az, hogy a Canadapost nemzetközi követője nem működik, úgy általában.


Egyáltalán postával lett-e küldve, vagy más céggel, az is számít.


A CananaPosttal rengeteg a probléma, félig megszüntették a levelek házhozvitelét, egészen meg akarják, el akarják adni évek óta.


Elhiszem, hogy izgulni kezdett a feladó. Ha ajánlottan adta fel, és kitartó, esetleg kártérítést kap, ha eltűnt.

Telefonon nem sokat tud tenni. Ha egyáltalán angolul tűrhetően-érthetően beszélő ügyintéző veszi fel a telefont. Franciául mi van, azt nem tudom.


Nem véletlen, hogy a postakész nemzetközi levelet pont Kanadába nem lehet ajánlva küldeni.

2017. máj. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a választ, így már értem, hogy mi a probléma. De azért remélem, hogy ideér
2017. máj. 16. 10:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!