Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit jelent ez az angol szöveg?...

Mit jelent ez az angol szöveg? ( online filmnézés hiba)

Figyelt kérdés

" you are trying to access copyrighted content!

Your IP address has been recorded and sent to the competent authority for fraud prevention and investigation notice"


Ma egész nap ezt a sorozatot néztem , erről az oldalról, eddig semmi baja nem volt, aztán egyik részről A másikra lépve elkezte ezt írni az összes részhez . Mit jelent az pontosan, mert csak részben értem ?! , és mennyire kell ezt komolyan venni ?



2017. máj. 13. 21:50
 1/2 AmonRae válasza:

Jogvédett tartalomhoz próbáltál hozzáférni, ezért rögzítették az IP címedet és feljegyzésre kerül a nyomozati anyagban.

Szóval ejnye-bejnye!

2017. máj. 14. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Első válaszoló, jártál így személyesen, ugyanezzel a helyes kis felirattal, vagy ez csak egy tipp részedről, hogy bármilyen következménye is lehet a dolognak? Rákerestem neten és ugyanezt a szöveget csak az elmúlt 24 órával kapcsolatban dobta ki a kereső, azt is néhány francia rakta fel, akik szintén sorozatokat néztek. Amúgy szerintem vagy hackertámadásról van szó, vagy tényleg lekapcsolhatták az oldalt.
2017. máj. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!