Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nehéz szakos egyetemisták...

Nehéz szakos egyetemisták veletek volt olyan hogy annyira besokalltatok a tanulástól hogy ilyen gondolataitok voltak?

Figyelt kérdés
Hogy inkább megölitek magatokat és akkor megoldódik a helyzet mert nem akarjátok folytatni meg otthon botrány lenne belőle plusz államin vagytok és fizetni is kéne akkor.

2017. máj. 14. 00:03
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Nem, én csak 40 sikertelen állásinterjú után sokaltam be, sőt ha jól emlékszem már 30 után. Most járok 50-nél. Jogász vagyok.
2017. máj. 14. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az élet az kemény.
2017. máj. 14. 00:17
 3/7 anonim ***** válasza:
73%
ha ennyitől meg akarod öni magad, akkor mi lesz veled később?!
2017. máj. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Volt már, hogy kétségbe estem, de valahogy túlestem rajta. Végülis ha annyira teljesíthetetlen lenne az egyetem, akkor ember fia nem jutna el a diplomáig, mégis eljutnak.
2017. máj. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
66-os nem vagyunk egyformák lehet valakinek tanulni könnyű meg az a mindene de számomra a világ legutálatosabb legnehezebb cselekvése ha nem kelti fel az anyag az érdeklődésem és nem bírom felfogni vagy nem könnyű. Neki kezdeni nehéz folytatni annyira nem de amit komoly agymunkába telik felfogni mint ezt a hányadék sejtbiológiát de a tanár kicsit sem engedne nagyon nehezen tanulom meg....
2017. máj. 14. 18:32
 6/7 anonim válasza:
Én jogi karon vagyok, ráadásul fizetősön. És gyűlölöm, nagyon nehezen megy, de nem hagyhatom abba, mert a szüleim fizetik és szintén botrány lenne belőle. Plusz mihez kezdenék utána..nem értek semmihez, és ha ezt valaha sikerül megcsinálom, talán megszeretem. De sose éreztem ilyet, mint te. Egy normális emberben nem fordul meg ilyen gondolat. És most nem megbántani akartalak, csak gondold végig, van e más problémád is azon kívül hogy nehéz a sejtbiosz.
2017. máj. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Velem ilyen a gimi 4. évében volt. Persze, nem ölnénk meg magunkat ennyi miatt, de az ember nagyon ki tud merülni testileg-lelkileg a sorozatos kudarctól. De ne add fel! Ha már idáig eljutottál, akkor most már végig tudod csinálni! Én szurkolok neked :)
2017. aug. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!