Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az aliexpress magyar oldala...

Az aliexpress magyar oldala mennyire megbízható? Megtalaltam a termeket amit annyira szeretnek, ezen az oldalon, nem angol oldal, megrendelhetem biztonságosan?

Figyelt kérdés
2017. máj. 14. 16:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Megbízható, legfeljebb nem éri meg. Ugyanúgy berendelik Kínából a terméket, ráteszik a saját hasznukat (+ postaköltség) és azt adják el neked. Olcsó még magyar viszonylatban is, hiszen Kínai tömeg gyártott termékről van szó. Viszont ha az eredeti Ali oldaláról rendelnéd akkor nyilván még olcsóbb lenne. Cserébe valamivel több idő a kiszállítás.


Én biztos nem venném meg ilyen oldalról, csak az eredetiről.

2017. máj. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az alixepress.hu oldalnak semmi köze sincs az aliexpresshez, pont úgy, mint az gmail.hu sem a google levelezőjének magyar mutációja.
2017. máj. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!