Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Keserű Pitbull 2" gumis...

Keserű Pitbull 2" gumis gáz-riasztó pisztoly. Róla vélemény? Lent a tudnivalók.

Figyelt kérdés

Nem értek az egészhez de kellene valami gázmasina.Itt vannak a paramétere csak annyi dolgotok hogy megírjátok jó vagy sem és miért.Páran ajánlották az Rg 89n-t.Nekem ő speciál nem tetszik.Mert én úgy vagyok vele ha veszek jó legyen de tetsszen is.Lehet nem lesz egyszerű de nem árt próbálkozni.Mindenféle jó tanácsot elfogadok.,és akkor az adatok:Tárkapacitása 6 db

Hossza 170 mm

Csőhossz: 2"

Súlya 470 g

Kalibere: 9 mm R Knall

Gumilövedék: 12 mm

Anyaga: alumínium, acél

Elsütő szerkezete: DAO rendszerű

Hatásos lőtávolsága 5-7 méter között van

Csőtorkolati energia: 40-50J

Magyar gyártmány



Meg itt van amit írnak róla (bolt):A Keserű fegyvergyár által készített traumatikus fegyver jellegét tekintve gáz, riasztónak számít. Több módosításon is átesett, míg a prototípusból sorozatgyártásba került. Ideális eszköz civilek vagy polgári biztonsági cégek számára, örző-, védő feladatok ellátására, és kiválóan alkalmas objektumőrzésre is.

A fegyverbe 6 db 12 mm-es névleges átmérőjű gumigolyó tárazható, melyet 9 mm-es R Knall lő ki. A fegyver forgótáras kivitelben készült, mely igazán impozáns megjelenést kölcsönöz számára. Ennél a változatnál a dob alumíniumból készült, ezáltal elviseli a nagy energiájú patronokat. Az alumíniumnak köszönhetően az élettartama többszöröse az elődjének. A polírozott alumínium külső igen tetszetőssé teszi a Pitbull ezen változatát.


2017. máj. 15. 07:24
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!