Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy hónapja beszélgetek egy...

Egy hónapja beszélgetek egy sráccal, aki a közös ismerősök szerint nem csak haver akar lenni. Nem hívott még rendesen randizni, csak utal és nem tudom, hogy ez amiatt van, mert azt várja, hogy én hívjam el?

Figyelt kérdés
Főiskolás, kolis és most a ZH-k miatt plusz a vezetés vizsgája miatt ő is el volt havazva kicsit, meg hát én sem mondtam sosem, hogy nagyon ráérnék.
2017. máj. 15. 18:49
 1/3 anonim válasza:
Szerintem a fiú dolga, hogy randira hívjon, de a Te dolgod, hogy utalj rá, hogy szeretnéd ha elhívna. Vannak olyan fiúk, akiknél egy kisebb utalás is elég, de vannak félénkebbek, akiknek nem árt egy "erősebb utalás sem. Sok sikert! :) 22/f
2017. máj. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Igazából, szerintem simán mondhatnád te is neki,hogy talizzatok szerintem sokkal jobb lenne ha megismernétek egymást élőben is, mert mivan ha úgy nem tetszene neked a stílusa vagy bármi? Viszont ez a te döntésed, hogy szeretnéd ha már rögtön randiznátok és inkább vársz, de szerintem te is simánmondhatnád, hogy talizzatok.
2017. máj. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Igazából azt tudom, hogy félénkebb típus, csak én is úgy gondolom, hogy a fiú dolga elhívni.

Egyébként először személyesen találkoztunk és úgy ismertük meg egymást, azóta viszont nem találkoztunk.

2017. máj. 15. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!