Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van élet a halál után?

Van élet a halál után?

Figyelt kérdés
Öngyilkos akarok lenni.Már mindent elterveztem,hogy hogy,mikor,stb.Viszont attól félek hogy "itt ragadok" a földön.akkor mi lesz?
2017. máj. 16. 18:10
 1/1 Apothecarian válasza:

Szia, sokan hisznek a halál utáni létben, hogy az ember lelke nem hal meg, de én személy szerint nem hiszek ebben. Szerintem a halált az emberi elme ruházta fel mindenféle plusz dologgal a történelem során, mert egyszerűen nem tudták elképzelni, hogy mi az a semmi. Viszont ez saját elképzelés és hit kérdése, hogy ki mit gondol erről. Hosszú lenne itt értekezni ezekről a dolgokról, az oldal célja sem ez, hanem válaszadás a kérdésekre. A te kérdésedre azonban nem lehet ilyen könnyen és egyszerűen válaszolni.


Azt írtad öngyilkos szeretnél lenni, megtudhatom hogy miért van ez így?

2017. máj. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!