Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Egyéb kérdések

A kérdés
Szabó Orsika85 nevű felhasználó kérdése:

Kijelentkeztem munkanélküliről, mert úgy volt hogy elhelyezkedek, de csupán 2 napot dolgoztam hivatalosan. Vissza tudok menni újra munkanélkülire? (8 év folyamatos munkaviszony után lettem 1 hónapig munkanélküli) Van ilyen esetben TB?

2017. máj. 17. 18:41  Privát üzenet  

A válasz
Ha megint megszűnt a munkaviszonyod regisztrálhatsz újra. TB csak addig van, amíg ellátást kapsz, utána magadnak kell fizetni, vagy kérheted az önkormányzattól, hogy vállalja át, ha nem tudod fizetni.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 2017. máj. 17. 18:51 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm :)

# 2/2Időpont 2017. máj. 17. 20:01 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha 2 napra megszakad a folyamatos munkaviszony, de utána újra munkába állok, akkor sem jár a munkanélküli ha x idő (kevesebb mint 1 év) után valami okból kifolyólag elveszítem a munkám?
Szerintetek 2 hét munkaviszony után kapni fogok munkanélküli segélyt? 19 vagyok és ez az első munkaviszonyom
Tartós munkanélküliség (több év) után elvesznek a már ledolgozott évek? Harminc év munkaviszony után hány évig lehet az ember munkanélküli anélkül hogy bukná a nyugdíjat?
Másféléves munkaviszony után, ha én mondok fel jár-e munkanélküli segély? Mit tegyek?
A gyakornoki munkaviszony beleszámít abba a 365 napos munkaviszonyba, amit igazolni kell a munkanélküli segély igénylésekor?
Két külön munkaviszony átfedéssel beleszámit-e a 360 napba a munkanélküli segélyhez?

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!