Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan lehet bekerülni az...

Hogyan lehet bekerülni az Ultimate Team Championship-be?

Figyelt kérdés

2017. máj. 19. 13:59
 1/3 anonim válasza:
Úgy érted a FUT Championsbe? Vannak hétköznap Daily Knockout Tournamentek, amiben 4 meccset kell megnyerned egymás után. Ezek néha szabályokat tűznek ki, hogy milyen csapattal indulhatsz (pl. 82+ rating, csak BPL játékosok stb.). Mások szerint elég nehéz ezt a Tournamentet végigvinni (ami miatt sokan panaszkodnak, pedig csak józan paraszti ész kéne hozzá), viszont abban egyet kell értenem hogy a 3.-4. meccsnél 80-90%-ban tényleg tapasztaltabb játékosokat dob a gép. De hát ezt el kell fogadni. Ha esetleg bekerültél a FUT Championsbe, várnod kell hétvégéig (azt hiszem péntek délutánig) és hétvégén már mehet is a Weekend League. Remélem sikerült kielégítő választ adnom!
2017. máj. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, de ezt tudtam! :) Nekem pontosan az a kérdésem, amit írtam. Ez az a kupa, amit Berlinbe (ha jol tudom) játszottak most a profik 1 hete vagy még annyi se. És az a kérdésem, hogy oda hogyan lehet bekerülni. :D
2017. máj. 26. 07:28
 3/3 anonim válasza:
Igen, így már tudom hogy miről van szó. :) Oda viszont fogalmam sincs hogy hogyan kell bekerülni. Igazából az összes videót láttam, és abban biztos vagyok hogy nem olyan nehéz, mivel láttam egy csomó játékost akit 80% hogy elvernék :D Mindenesetre sok sikert, és nézz esetleg utána angolul a kérdésedre hátha valamit talál róla a gugli :)
2017. máj. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!