Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Átvertek mit csináljak?

Átvertek mit csináljak?

Figyelt kérdés
Egy internetes oldalról rendeltem egy ,,iphone ,, os fülhalgatót ... legalább is annak tūnt ,amikor megkaptam rájöttem ,hogy egy nagyon olcsó kínai ophone fülhalgató kopi. A mūanyag hátulján sem volt ott az iphone jele...az ára 14 € volt . Mit tegyek tanácstalan vagyok ennyi pénzért egy ijen szart..
2017. máj. 19. 14:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

"legalább is annak tūnt"

Így jártál. Majd legközelebb figyelsz.

2017. máj. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát ha valami random internetes oldalról rendelted akkor sokat nem tudsz tenni. Ha ebayről rendelted akkor jelentsd és remélhetőleg visszakapod a pénzt.
2017. máj. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az oldalon lehet reklamálni meg véleményt is írni
2017. máj. 19. 15:33
 4/6 anonim ***** válasza:
Az internetes üzletek általában minden indoklás nélkül visszaveszik az árút és a "reklamációk" részem megadott időn elül visszautalják az árát. Remélhetően nem valami zugárústól vetted. De ott a fogyasztóvédelem is, ha kell fordulj hozzájuk.
2017. máj. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha euróban mérik, akkor nem magyarországi vebsopból vásárolt (bár nem meri megírni, hogy honnan, nyilván nem véletlenül).


A kérdés alapján úgy tűnik, nem nézte meg rendesen, mit vásárol. Mit reklamáljon? Vissza a zsét mert hülye voltam? Persze van, ahol még ilyet is lehet, mert tudják, hogy egy hülye többet árt, mint amennyi hasznot hoz tíz normális...

2017. máj. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szlovákiáról rendeltem a apleking.sk oladláról 14 € volt.és postázták ...
2017. máj. 20. 08:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!