Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kedveli valaki Armint az...

Kedveli valaki Armint az Attack on titanból?

Figyelt kérdés
Nem baj, ha igen, meg ilyesmi, csak kíváncsi vagyok hogy kinek mi a véleménye róla. Nekem nemnagyon szinpatikus, és igazából, nem szottevő a jelenléte szerintem. Kérem azoktól akik fikázni kívánják az animét, és megszólni engem azért mert ezeket nézem,(mindenki azt csinál szabadidejében amit akar) azok kíméljenek.

2017. máj. 20. 19:27
 1/9 A kérdező kommentje:
számottevőt szerettem volna írni xd
2017. máj. 20. 19:35
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
Nincs különösebb bajom vele. Ő afféle megmagyarázó, összefüggéseket látó karakter, hogy a néző mindent értsen.
2017. máj. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Kosbor24 ***** válasza:
100%
Én nagyon szeretem, kedvenc karakterem az első résztől fogva. Szerintem Jean-nal karöltve neki van a legnagyobb karakterfejlődése, rettentően kidolgozott személyiség. A szerepe pedig az egyik legfontosabb a sorozatban, nem beszélve arról, hogy ő a mangaka szócsöve.
2017. máj. 21. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
20%
Én egyáltalán nem kedvelem, a főszereplő legjobb barátja karakter típusnak igazi sztereotípiája, nyeszlett szőke kisfiú, aki nem jelent kihívót a főszereplő barátnőjére nézve, akkor sem ha többet van vele, mint a főszereplő. (Ron a Harry Potter-ből a végén csak lenyúlta Hermione-t)
2017. máj. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem a kedvencem, de én kedvelem őt
2017. máj. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
Én nagyon bírom, az egyik kedvencem az animéből, és SPOILER. A második évadban Rivallie Erwin helyett őt menti meg, szóval eléggé fontos lehet szerintem
2017. máj. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egyik kedvencem. :3 Lehet, hogy fizikailag gyenge, de nélküle nehezen sikerült volt jó néhány terv. Az elején ahogy a raktárban legyőzték a titánokat az ő terve volt, és speciel Annie-t és Bertoltot sem kapták volna el, ha nem ő eszelte volna ki a módot rá. (az más kérdés hogy nem egészen úgy sült el, ahogy kellett volna, de lényegtelen. )Azontúl megmentette párszor Erent, Jeant, Mikasát is. Emlékezz, Erenék mondták neki, hogy Hannes azért ment értük, mert Armin megmondta neki, hogy visszamentek a házukhoz. Szóval ekkor mentette meg őket először! A beszéde pedig zseniális volt, akkor lett igazán nagy kedvencem. :3 Eren pedig nem lenne az, aki, ha nem lenne Armin. Armin miatt jött rá, hogy nem szabad addig, amíg a falak mögé van bezárva. Mert Armin mindig álmodozott az óceánról, ami a szabadság jelképé vált mind a kettejük számára. Na meg persze, Annie azért bukott el, mert nem ölte meg őt. Ha Armin nem buktatja le, lehet a második próbálkozása sikerrel járt volna. Kit tudja. Úgyhogy minden, csak nem jelentéktelen. És ezek után, hogy Levi őt mentette meg, nem Erwint, bizonyára elő fog rukkolni még valamivel. Most ő a kolosszális titán, kompenzálhatja vele a gyengeségét. :D
2017. máj. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én nem különösebben kedvelem se őt se a főszereplő hármas másik két tagját, elég unalmas, kétdimenziós karakterek. (Mikasával az élen)

Armin lenne ugye az "ész" a csapatban, akinek jó a stratégiai érzéke meg átlátja a dolgokat, szóval sztoriszempontból van létjogosultsága, de sokszor nagyon irritáló a sápítozása.

Más kérdés hogy ha a szereplők/dráma miatt nézném az SnKt, akkor dobtam volna 3 rész után. Szimplán azért nézem jó agyzsibbasztónak, no meg érdekel a világépítése.

2017. máj. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Szerintem is igaz, hogy a főszereplő hármas elég unalmas. Elég szürke karakterek, Eren egyetlen különlegessége hogy akaratos, Armin (hasznos mondjuk, mert elmagyarázza az eseményeket) de számomra nem szinpatikus karakter, Mikasa erős, és szereti Erent, és igazából ennyi. Viszont akik mellékszereplők, eég jól sikerültek. Erwin, Levi, Ymir stb...
2017. jún. 10. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!