Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Jumbo! Tömegnövelő 15 évesen,...

Jumbo! Tömegnövelő 15 évesen, KIPRÓBÁLÁSRA?

Figyelt kérdés

Mint írtam, 15 éves fiú vagyok, ~3 hónapja edzek, hozzáteszem, az étrendem rendben van, több ismerősömet megkérdeztem róla, na már most, amikor elkezdtem a tömegnövelést, 50 kg voltam, most vagyok 52, pedig ugyanúgy eszek. Állítólag ektomorf vagyok, úgyhogy nehezebben is hízok, és mondták, hogy egy kicsit "testesedjek" is, úgyhogy mondták, hogy kalóriát rendesen zabáljak, de nem tudok sokat enni, egyszerűen nem megy le.. próbáltam, hogy nem érdekel, hogy nehezen megy, had ne mondjam, hogy mi lett a vége! :D

A lényeg, hogy mondták sokan, hogyha már konkrétan hízni akarok, akkor Jumbo!-t szedjek, mert ahhoz rendben van a kajám is, meg minden, viszont olvastam több helyen, hogy nem igazán kellene szednem 15 évesen, mert ilyenkor még a lehető legnaturálabbnak kell lennem. De ha egyszerűen már nem tudok annyit enni, hogy jelentősebb eredmény legyen?

Semmi olyasmiről nincs szó, hogy ezentúl csak Jumbo-n élnék, csak kipróbálnám, hogy mennyire hatékony, ha beválna, akkor talán folytatnám.

Tehát, valós az, hogy a Jumbo! az túl erős lenne 15 évesen, illetve, hogy a benne lévő kreatin kicsit b...ná a hormon-háztartásomat?

Tudom, hogy csak kaja, por formájában, de azért megkérdezem itt is, mielőtt rendelnék.


2017. máj. 21. 18:23
 1/2 anonim ***** válasza:
honnan van ra ennyi idosen penzed?? am neked meg ez nem kene tul fiatal a tested ehhez.
2017. máj. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szoktam dolgozni, apróbb munkákat. :D

Napszám, téglahordás, ilyenek :D

Köszönöm az információt! :)

2017. máj. 21. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!