Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az baj/jó ha szerelmes vagyok...

Az baj/jó ha szerelmes vagyok egy anime lányba? Többi lent

Figyelt kérdés

Pár napja végignéztem egy animét (Mirai Nikki)-t és szerelmes lettem Yuno-ba.. :S (Tudom, hogy csak egy rajzolt karakter, de nem tudom :S )

És amikor vége lett az animének olyan rosszul éreztem magam..

Próbáltam keresni még pár részt meg ilyenek, de nem találtam.

Több napig nem tudtam enni, aludni normálisan. A suliban nem beszéltem egész nap.. nagyon mély depresszióba eshettem?!

Fogalmam sincs mi lehet ez..

Kérlek segítsetek ha tudtok..

Lehet, hogy csak a lány személyiségét szerettem meg? Vagy én nem tudom..

14/F



2017. máj. 21. 18:56
 1/9 anonim ***** válasza:

Ez nem szerelem, és ne aggódj, nemsokára elmúlik. Amikor mély nyomot hagy benned valami, akkor egy darabig tényleg meg tud viselni, hogy "nincs tovább," de ez nem szerelem, hidd el.


A "nagyon mély depressszió" nem az, amit leírtál.


Ha nem tudsz enni, akkor is egyél, mert megbetegedhetsz. Az első pár alkalommal tényleg olyan lesz, mintha erőszakkal nyomnád le a torkodon a kaját, de utána minden vissza fog állni a normál kerékvágásba.

2017. máj. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ha ezt szerelemnek nevezzük, akkor én régebben szerelmes voltam Neji Hyuuga, Leon Oswald és Chōji Suitengu karakterekbe, akik szintén rajzolt anime-szereplők.


Valószínűleg a személyiségébe zúgtál bele, de lehet, hogy a megjelenése is pont a gyengéd. Nincs ezzel baj.


Ez olyan, mint amikor emberek filmszereplőkbe zúgnak bele. Csak mert amögött áll egy színész, akit persze sosem látnak az életben, attól ugyanolyan plátói.


De. Mivel plátói, ezért hamar el is múlik, vagy jön másik, vagy jön valaki, akivel az utcán vagy a suliban futsz össze. :) Ezek nem tartós dolgok, és nem akadályoznak abban, hogy beleszeress egy hús-vér emberbe.


Amúgy, ha vége egy animének, és űrt hagy maga után (ismerős érzés), vagy kezdj bele másikba, vagy keress rá, hogy milyen fanfiction-öket írtak belőle! Lehet, hogy találsz még vagy 100 történetet, és azokat tudod olvasgatni, ha kedved tartja... Vagy, akár írhatsz is.

2017. máj. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

wattpad.com

fanfiction.net

archiveofourown.org


Ezeken az oldalakon biztos találsz róla sztorikat. :)

2017. máj. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Sok oka lehet. Rímelhet a karakter valamely korábbi, vagy aktuális személyes problémádra, vágyadra, stb. Lehet h egy korábbi plátói szerelmedet idézte fel, az akár évtizedekig is elkísérheti az ember lelkét, de ez nem feltétlen baj.


Az adott karakter jellemén, rajzolásán, mozgásán stb túl, többek között a seyuu-knak -japán szkinkronszínész, szinkronhang- is nagy hatása tud lenni, sok remek van közöttük.


Az igazi művészet mély nyomot tud hagyni az emberben, a szerelem érzéséhez hasonlóan. bár nem csak a művészt. Van, amikor egyszerűbb anime is kiválthatja, ha rímel valamire a lelkedben.

2017. máj. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
* Bár nem csak a művészEt.
2017. máj. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

HUH hát nekem is volt ilyen ugy vészeltem át hogy kerestem 1 másik animét és nem gondoltam a Karakterre

Ki töröltem,Másrészt csak a személyiségét szeretted meg,

semmi komoly, (UI: eza anime majdnem Töntre tette az életem na meg velem aza baj hogy tulságosan bele élem magam 1 animébe és ha úgy van még elkezdek könnyezni is :D)Remélem tudtam segíteni D:

2017. jún. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 psmarcs válasza:
én velem is volt ilyen...csak én a csábításbol jeles egyik karakterébe 'szerettem bele' és amúgy van OVA ami happy endet csinál az animéböl.ajánlom figyelmedbe...
2017. júl. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 psmarcs válasza:
mármint a mirai nikkiből
2017. júl. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Aida Yukino válasza:
Hát ez szerintem csak plátói szerelem ,de az ,hogy depresszióba estél az túlzás inkább csak mélyen megérintett az anime . Ajánlom az OVA endinngjét a. Mirai Nikki-nek az beforrasztja a sebeket ;) remélem tudtam segíteni
2017. okt. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!