Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Akkor még egy Névre szóló pl....

Akkor még egy Névre szóló pl. belépőjegy, meghatalmazással sem vehető át Másnak?

Figyelt kérdés
2017. máj. 22. 22:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Az átvehetőség és a felhasználhatóság különböző dolog. Azért nem kaptál erre konkrét választ, mert a nyereményjáték szabálya fekteti le ezt az esetet. Van ahol meghatalmazott átveheti, van ahol pedig nem. Megint más téma hogy akinek a nevére szól az nem ruházhatja át felhasználásra.
2017. máj. 23. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Most mégis csak azt tudom elképzelni, amikor az Irodának írtam, ott mondták azt, csak igen, én most "kitágítottam" a kifejezést, hoggggy a Jegyek, és koncert belépőjegyek Névre szólóak. Dee ezt arra "kötötték az orromra", ha valaki nem tud részt venni a koncerten, átadható (és én így már mentem koncertre), aki ott van és várakozna jegyre!

Erre mondták, hogy még ha nincsen is ott valaki, sem adható át, e miatt!

Csak azt már hiába kérdeztem volna szerintem, hogy így sem-e, ahogyan én kérdezem itt is!!!

Mert végül is egyértelműen a jegyre az átvevő neve nincsen ráírva, hanem mindösszesen a borítékra!

2017. máj. 24. 00:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!