Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hell-o! Szeretnék elkezdeni...

Hell-o! Szeretnék elkezdeni elektrmos gitározni, és már néztem néhányat. De szeretném a ti tanácsotokat kérni, hogy 60-80. 000 ft-s kategóriában mit ajánlotok. Most a Cort x6-ot nézegetem (? )

Figyelt kérdés

2017. máj. 24. 20:54
 1/6 anonim ***** válasza:
H-e-l-l-o! Nekem van egy alig használt léggitárom, olcsón eladom ha érdekel írj:)
2017. máj. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Waff ***** válasza:

A Cortok korrekt, jó gitárok,kivéve az X szériákat, azok valamiért nem sikerültek igazán...

Ebben az árkategóriában tremolós gitárok amúgy is felejtősek, csak a baj van velük. Ha nem használod/kiszereled akkor még oké...

Ha a strato forma tetszik, akkor inkább az olcsó Squier Bullet. A tremolót annál sem ajánlatos használni, de azt leszámítva remek kis kezdő gitár gyakorolgatni...

2017. máj. 25. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A gitár főleg metálhoz kéne. Ezért humbucker az plus pont. Ésaz x6 miért nem jó?
2017. máj. 25. 06:21
 4/6 Mojjo ***** válasza:

Teljesen egyetértek Waff-al. Kezdő gitárnál, na meg az árkategóriában szerintem is hagyd a tremolót, és a Cort X szériát amúgy sem érdemes erőltetni.


Amit ajánlok neked: Cort KX-5. Két felezhető Humbucker, testen átmenő húrozás, és még pénzed is marad egyebekre, pl tok, állvány, öt marék pengető, ilyesmi.


Ha valamiért nagyon ragaszkodnál a tremolóhoz, akkor ebben az árkategóriában a Floyd Rose utánzatokat tényleg hagyd. Egy kicsit (kb 10ezret) az árhoz hozzátéve a Cort Aero 11 már kb elfogadható a maga Wilkinson tremolójával. Igaz, a pickup kiosztás SSH, de azért ott van az a H a végén :) És hidd el, néha jól jöhet a single coil is.

2017. máj. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
80-ért már gitárt is kapni akkor minek vennél cortot?
2017. máj. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Mojjo ***** válasza:
@5: hehe. Majdnem jó volt a poén. Kár, hogy nettó tudatlanságból fakad. Gyúrj még erre egy kicsit...
2017. máj. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!