Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Angliában hány éves kortól...

Angliában hány éves kortól lehet bébiszitterkedni, úgy nevezett au pair-ként dolgozni?

Figyelt kérdés

Mennyi a fizetés?Szállás?Egyszóval az egész megélhetés.És lehet-e úgy hogy csak nyáron dolgozni?

Ha valaki volt már kint bébiszitterkedni nagyon megköszönném és örülnék ha leírnátok a tapasztalataitokat, élményeiteket :)

15 éves gimnazista lány vagyok, és elsősorban a nyelvtanulás miatt mennék ki és neten találtam rá erre a "au pair" vagyis bébiszitter munkára, de nem igazan vagyok tisztában hogy akkor ez most hogy is megy.És mivel diák vagyok ezert is van az a kitétem hogy csak nyáron.Tényleg nagyon megköszönném ha irnatok tapasztalatokat :)



2017. máj. 25. 17:30
 1/2 anonim ***** válasza:
2017. máj. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szia! Én már voltam kint és megyek ki újra ősszel. Azt sajnos nem tudom mennyi idős kortól lehet bébiszitterként dolgozni kint, de ahogy az előző hozzászóló is írta, mindenképp regisztrálj fel az au pair world oldalra. Nagyon megbízható! Az adatlapod kitöltésekor beirhatod mettől meddig szeretnél kint lenni. És persze vannak családok akik csak nyárra keresnek au pairt. Általában 80-100 font közötti fizetést kapsz hetente, a szállás pedig adott a családnál, illetve általában az ellátást is a család állja. Szerintem simán lehet félretenni pénzt, mivel se szállásra, ellátásra nem kell költened. Sok sikert hozzá!
2017. jún. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!