Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem hajlandó a párom...

Miért nem hajlandó a párom megvenni az eljegyzési gyűrűt?

Figyelt kérdés
Sziasztok!A story a következö.en 29 vagyok a parom még csak juliusba lesz 22.Kicsivel több,mint másfél éve együtt vagyunk.Még tavaly mikor megkérdeztem hogy képzeli el a jövönket,azt mondta eljegyzes esküvö meg minden...Én mint nö vérszemet kaptam,és mikor már közeledtünk az 1 evhez pedzegettem neki,nagyon diszkréten az eljegyzési gyűrűt...de semmi.Végül konkrétan is pedzegettem neki,erre kaptam karacsonyra egy ruha kötényt es kozmetikai cuccokat.Nem kicsit voltam csalodott,de azt mondta hogy nagyon le volt égve ezrt probáltam megérteni.Valentin napra aztan ünnepelyesen megkerte a kezem,elvoltam ragattatva,ám tul nagy gyűrűt vett nekem(föleg hogy tudta is hogy majdnem a legkisebb méret kell nekem),plusz az is kiderült hogy értéke sincs a gyürünek(bizsu).Megegyeztünk hogy amint tudjuk akkor orvosoljuk a problémát.Azota eltelt harom honap es gyürü azota sincs,holott már lett volna rá alkalma hogy megvegye.Elég rosszul viselem ezt a csalodást,de már nem tudok igazságot tenni.Lehet neki van igaza??vagy jogos a sértettségem??kérlek segisetek,hogy lássam a dolog pozitiv oldalát.tudom hogy ö is szeret,és fiatal kora ellenére tud nagyon komoly lenni,akkor még is mi van,mert ha megkérdezem töle ö se tudja rá a válászt.

2017. máj. 25. 20:46
 1/5 anonim ***** válasza:
57%
Eggy pasi 22 évesen még túl fiatal a házasságra. Lehet erőltetni meg zsarolni, de felesleges. Muszájból fog elvenni és úgyis el fogtok válni. Miért kell felnőtt nő létedre kisgyerekkel kezdeni, miért nem olyat keresel, aki korban is hozzád illik?
2017. máj. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mint kívülálló, ismeretlenül nem tudok párod fejében olvasni.

Javaslom, postán küldd el fejét, hogy megnézhessem, mi jár benne...!

2017. máj. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 szántóvető ***** válasza:
61%
na igen,az 1-esnek igaza van.ébredj fel végre.
2017. máj. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Lényeg:

Megkérte egy bizsuval a kezedet, ami nagy rád, és most szeretnél egy rendes gyűrűt. Holott a szándékát már kifejezte, akkor miért nem mentek el valahova és néztek egy normális bizsut?

Érthetetlen az egész, az eljegyzés megtörtént, igent mondtál. Pénztárcától függ ki mit engedhet meg, lehet azóta se telt neki normális gyűrűre.

Ezis relatív mit nevezünk annak, 80000-től indul a normális gyémánt.


Az meg már a másik fele, hogy rövid időn belül megkérte a kezed. Ráér 2 év után, ilyen fiatalon mint ő, felesleges volt erőltetni is...

2017. szept. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A párod a lényeges, vagy a gyűrű?

Május vége óta együtt vagytok még? Párod nem únta meg, hogy a gyűrűért abajgatod, nem pedig azért, hogy továbbra is egy párt alkossatok?

2017. szept. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!