Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Epilepsziával lehetek vasutas?

Epilepsziával lehetek vasutas?

Figyelt kérdés

Nos, az a helyzet, hogy jelentkeztem vasutasnak egy suliba, fel is vettek, meg minden, viszont fent áll nálam az epilepszia gyanúja, még ki kell vizsgáltatni ezt is..ha a suliba megtudják, akkor nem tanulhatok vasutasnak? Nekem nincsenek görcsös rángásaim, ugye az epilepsziának több fajtája van..és így ugye nehéz volt észrevenni, de speciel úgy gondolom, hogy ugye engem semmibe se akadályozna, megfelelő kezelés mellett tanulni és dolgozni is tudnék, csak hát ez így nem jó.

És esetleg, ha már munkám során derülne ez ki nálam, megtarthatnám az állásom, vagy szedhetném a sátorfámat?



2017. máj. 29. 13:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nem...

Ismertem olyat, aki szintén emiatt esett ki az egészségügyi rostán. Igazából nincs olyan pozíció a vasútnál, ahol ez tolerálható lenne. Se mozdonyvezető, se szolgálattevő, se kocsirendező, se műszerész, se felsővezeték-szerelő...

Max olyan melód lehet vasútnál, ami nincs összefüggésben a forgalommal. Pl. valamilyen mérnök vagy rendszergazda a MÁV székházban.

De ez ne vegye el a kedvedet, majd kiderül, hogy tényleg fennáll-e nálad ez a "betegség"

2017. máj. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos választ! Hát eléggé aggódom és el is szomorodtam, de majd meg látjuk mi lesz, csak ugye nekem ez a pálya választás időszaka..és most van az, hogy döntsem el, minek akarok menni. Azt mondták, mehetek még logisztikára..csak hát nem igazán szeretnék pl fuvar szervező lenni, hisz nem vonz..
2017. máj. 29. 14:22
 3/4 anonim válasza:
Vasútnál az a helyzet, hogy nagyon kemények a követelmények, én gyermekkorom óta villamosvezető, vagy mozdonyvezető akartam lenni, de hülye vagyok a matekhoz meg fizikához (diszkalkuliás vagyok) Szóval mindenkinek vannak hibái, de egyet ne feledj, ha reménytelenül is, de meg lehet próbálni a lehetetlent is.
2017. máj. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi újság azóta? Mi lett veled?

2019. szept. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!