Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nagyon félek, nem tudom mit...

Nagyon félek, nem tudom mit csináljak! Lehet belőle bajom?

Figyelt kérdés
A Rossmanból elloptam egy nyakláncot, ami borzasztóan megtetszett és nem volt rá pénzem. Nagyon szégyenlem magam.. Szomorú voltam és nem tudtam mit tegyek. Gondoltam arra ha vissza viszem és bevallom lebukok, és börtönbe kell menjek. Azt tudom, hogy 48 óráig visszanézhetőek a felvételek. De ha 2 napig nem kapok semmi levelet, mi történik?? Vagy lehet, hogy azért nem kapnak el, mert még nem vagyok 18 éves? Ha felnőtt leszek e miatt lecsukhatnak? Tényleg nagyon szégyenlem és megbántam amit tettem! Nagyon félek! MI lesz velem?

2017. máj. 31. 15:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Mennyit ér az a lánc, mert pár száz forintokért nem fognak szórakozni hogy rendőrség/biróság/tárgyalás/ececece?
2017. máj. 31. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
1200 ft... De bírságot tudnak küldeni ha betöltöm a 18-at? Vagy egyáltalán a szüleimnek? (14 éves vagyok)
2017. máj. 31. 15:18
 3/6 anonim ***** válasza:
52%
Semmi nem történik . Ez a lelkiismeret folyamata . Kerüld azt a helyet 1-2 évig .
2017. máj. 31. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
53%
Vidd vissza -
2017. máj. 31. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"De ha 2 napig nem kapok semmi levelet, mi történik??"

Hova kapnál levelet nyuszifül? :D Szerinted honnan a fenéből tudnák, hogy ki vagy te és hol laksz?

"Vagy lehet, hogy azért nem kapnak el, mert még nem vagyok 18 éves?"

Ha minden pár száz forintos nyaklánc miatt hajtüvadászatot indítanának, akkor kb. 25 millió rendőrre lenne szükség az országban. Még az igazi tolvajokat is, akik nagy értékben lopnak, "bizonyíték hiányában" elengedik. Hiába vannak bizonyítékok és videófelvétel.

"Ha felnőtt leszek e miatt lecsukhatnak?"

Ne fossál, béke van. Szerintem menj el a rossmannba vegyél valamit és "véletlenül" fizess pár száz forinttal többet. És többet ne csinálj ilyet.

2017. máj. 31. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
mármint hajtóvadászatot...hülye billentyűzet
2017. máj. 31. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!