Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek ez rossz bizonyítv...

Szerintetek ez rossz bizonyítvány?

Figyelt kérdés

Már mint úgy értem hogy fél évközi volt egy kis gond egy két tantárgy nála, de jelenleg szerint tej jól állok:

Magyar:5

Ének:5

Rajz:5

Matek:3 ( legalábbis jelenleg)

Környezet:5

Töri:5

Angol:5

Tesi:4

Technika:4

Számítástechnika:5.

Minden jól megy, csak a játéknak ezért az osztálytársam nem tartanak jó tanulónak!

13/F



2017. jún. 2. 17:41
 1/3 klopusz ***** válasza:

Az én fiamnak is ilyen lesz nagyjából a bizonyítványa azzal a különbséggel, hogy neki a matek 5 a számítástechnika 4.


Én úgy gondolom, hogy a fontos tárgyakból kell(ene) a jó jegy. Ezek az én szememben a magyar, angol, töri, természetismeret/földrajz, matek.

2017. jún. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szerintem tök jó. Főleg most az enyémhez képest :P
2017. jún. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Már csak azért kérdezem, mer anyukám az mondta, hogy ha nem lesz év végén 3_asom, akkor kapok ha telfont, de így csak csekély az esélye. Szerintetek azért majd még sikerülne rávenni ?

Előre s köszi !

2017. jún. 2. 18:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!