Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek mi legyen a...

Angyalosy Gedeon kérdése:

Szerintetek mi legyen a youtube csatornám új neve hogy mégtöbben feliratkozzanak?

Figyelt kérdés
most Geri vide a neve van jobb? Egy olyan nevet szeretnék ami a youtubeon nincs nagyon és találó.

2017. jún. 3. 20:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy?
2017. jún. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
tökmindegy mi a neved youtubon. jó videokat csinálsz feliratkoznak.
2017. jún. 4. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem a neved a lényeg, azt ugye tudod? :D :D
2017. jún. 4. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 2*Sü ***** válasza:

Csatlakozván az előttem szólókhoz: Te miért iratkozol fel egy-egy csatornára? Azért, mert jó a neve? Vagy azért, mert megnéztél több videót is, és szeretnél a jövőben is hasonlókat látni? Ez utóbbi esetben nem mindegy neked, hogy mi a csatorna neve?


Van, aki talál egy jól hangzó nevet, ami passzol a csatorna tartalmához. (Mondjuk a csatornádról nem tudunk semmit így ilyet aligha tudunk kitalálni neked.) Pl. Videómánia, HollywoodNewsAgency (Hollywood Hírügynökség). Van, aki a becenevéről nevezi el a csatornát, pl.: Sirius & Slowmo2. Van, aki a teljesen hétköznapi nevét használja, pl.: Radics Peti, Dezső Bence.


Kvázi tökmindegy mi a csatorna neve, ha jó tartalom van rajta, amire van valódi igény, jönni fognak a feliratkozók. Ha a tartalom nem minőségi – rossz a kép és a hang minősége, nem tudsz értelmesen, artikuláltan beszélni, rossz a humorod –, akkor akármilyen ütős neved van, nem sok feliratkozód lesz. Vagy elcsépelt tucatvideókat csinálsz – Minecraft videók, kihívások –, akkor sem jön túl sok feliratkozó, hiszen ilyenekkel van tele a Youtube, és nagy valószínűséggel rengeteg náladnál szórakoztatóbb, humorosabb, értelmesebb tartalmat lehet találni.


Én el nem tudom képzelni, hogy valaki úgy gondolkodna, hogy „Hát jó ez a csatorna, de hát a neve nem tetszik, így nem iratkozok fel rá.”, vagy úgy, hogy „Hát nem igazán tetszik ez a csatorna, de feliratkozok rá, mert olyan jó neve van.”.

2017. jún. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
82%

Legyen a neve ez:

Szánalmas vagyok, mert csak a nézettségért videjózok.

Ez egy nagyon jó név és biztosan nem foglalt még.

2017. jún. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!