Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Párkapcsolati problémáim vannak?

Párkapcsolati problémáim vannak?

Figyelt kérdés
Sziasztok ...miért van az h párkapcsolati problémáim vannak mikor nincs is pasim ..Kezdenek idegesíteni a barátaim meg a barátnőim akármikor találkozok velük, vagy irkálunk mindig az unalmas párkapcsolati problémáikkal kínoznak .. Hogy mondjam meg nekik h én ezeket a dolgokat leszarom . Oké h néha ha ki vannak akadva panaszkodnak de hogy mindig az már felb*sz.. nem azért vagyok singli ,hogy még helyettük is gondolkozzak , vagy hogy ilyen sz*rokkal foglalkozzak ,hanem mert élvezem az életet.

2017. jún. 6. 07:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát, akkor mondd azt, hogy ez téged nem érdekel. Vagy csak hallgasd meg őket, közben csinálj valamit, ami leköt, és hümmogj meg hogy Ja szerintem is. Ősi trükk, néha bevál. Vagy próbáld elmondani, amit itt leírtál, hogy te szingli vagy, vagy nem tudod, mi tennél a helyükbe, vagy mondd, hogy bocsi, foglalt vagy. Aztán másnap vidd el őket ruhát nézni, bár ha beültök valahová, garantáltan elbeszélik, mi történt velük.
2017. jún. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 2*Sü ***** válasza:

A barátság alapja az empátia, együttérzés. Ennek része az, hogy az ember osztozik a barátja problémáin, megpróbálja megérteni, átérezni, és a saját perspektíváját, gondolatait hozzáadva valamiféle segítséget nyújtani a másiknak.


Úgy tűnik a leírás alapján, hogy némi szociopata jelleg szorult beléd, nem csak pasid nincs, de igazából barátaid sem, csak ismerőseid, akik ha hasznodra vannak, szórakoztatnak, akkor oké, ha problémájuk van, akkor meg menjenek a fenébe. (Legalábbis amit leírtál, abból egy ilyen kép bontakozik ki.) Ha ez igaz, akkor kvázi te kihasználod, felhasználod őket, és a gond az, hogy valószínűleg ez téged cseppet sem zavar.


Ez viszont gond, mert a jelenlegi ismerőseid is érezni fogják, hogy ez a „barátság” egyoldalú, és ők is kevésbé fogják a társaságodat keresni. Ilyen módon viszont ha te kerülsz valódi problémába, akkor senki nem fog igazán melletted állni, segíteni, sem tevőlegesen, sem csak azzal, hogy egy új nézőpontra világítanak rá. Egyedül meg mindig nehezebb egy-egy problémán túltennie magát az embernek. Az ember társas lény. De úgy tűnik, te kevésbé vagy az.

2017. jún. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én nagyon is társas lény vagyok .. de szerintem te se bírnád ha naponta ugyan azt a szöveget hallgatnát ..szó szerint ugyan azt mondja el ötödszörre és hiába mondom neki ,h már mesélte ő csak mondja tovább ..amikor meg nekem van valami problémám lesz*rja/lesz*rják..és ez nagyon idegesit ..én tényleg szeretem őket tényleg nagyon de nagyon, és nem úgy van h csak egy oldalú a barátsád de bánt h állandóan nap mint nap hallgatom őket én meg egyszer akarok vekük akár jót ,vagy rosszat megosztani es ők.. jó meghallgatnak és csak annyit mondanak h értem az jo ..es fojtatják tovább az ő dumájukat 😀😮
2017. jún. 6. 11:00
 4/4 anonim ***** válasza:
Jajjj de nagy probléma, ahogy itt leírtad valószínű szóban is menni fog ha szemben állsz velük. Elég nagy a szád , szerintem menni fog. :)
2017. jún. 7. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!