Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kautzky Armand: "A hívott...

Blenderman kérdése:

Kautzky Armand: "A hívott szám jelenleg nem kapcsolható. Kérjük ismételje meg a hívást később! " szövegű hangmintáját honnan szerezhetném meg?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Valaki tudja esetleg, honnan tudnám megszerezni a címben említett közismert telefonos automata szöveget? Egyáltalán használatban van még valahol a Kautzky Armand-féle verzió, vagy már minden hálózatban női hang mondja be? (Én csak a Vodafone hálózatán belül próbáltam, és ott női hang mondja). Már minden formában kerestem, akár egy videó is jó lenne, amiben elhangzik, de sajnos nem találtam ilyet, pedig azt hittem, pofonegyszerű lesz... Valaki tud valamilyen forrást, ahonnan megszerezhetném?

Nyilván csak telefonos tompa minőségben lenne elérhető, de az nem baj. Bár ha létezik valahol jobb minőségű változat, az csak előny :-) De igazából csak az a fontos, hogy Kautzky Armand hangja legyen.



2017. jún. 6. 11:40
 1/1 anonim ***** válasza:
Facebookon van videó róla
2021. okt. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!