Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mondanátok nekem cikis sztorikat?

Mondanátok nekem cikis sztorikat?

Figyelt kérdés

Olyanokra lennék kíváncsi, amik a ruha "hibájából" váltak cikivé.

Pl.:Velem azt történt, hogy tegnap mentünk osztálykirándulásra (2 napos). Vonattal mentünk és szoknyát vettem fel, ami comb középig ér (nem a szűkebb fazon hanem a "lobogós"). A vonatról leszálva elsőnek a lányokat engedték le, én voltam az utolsó a sorban utánam áltak a fiúk. Erre amikor pont adom le a táskám, a barátnőmnek aki leszált, ugye ekkor kicsit előre kell hajolni, és ekkor jött egy nagyobb erejű széllöket, ami fellebentette a szoknyám teljesen úgy, hogy a virágos tangámat és a fenekemet az egész fiú és az osztályfőnököm, aki szintén férfi látta.

Majd elsüllyedtem, mert elsőnek nem vettem észre csak akkor amikor a fiú aki tetszik az osztályomból megszólal, hogy "nem kell magad zavartatnod nyugottan szellőztethetsz"

És akkor feleszméltem a dologra, gyorsan lerohantam és leghátulra rohantam a sorban.

Ekkorát még nem égtem a 17 évem alatt.


Remélem nem csak én vagyok ennyire szerencsétlen.

Várom a hasonló kínos sztorikat..

(Ha van egyáltalán cikibb ennél.)



2017. jún. 7. 18:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Nos lássuk csak:


Többször is elestem az iskola lépcsőjén a semmitől.

Elhánytam magam egy étteremben.

Elaludtam a vonaton, és a nyálam is kifojt, nem kicsit.

Fotót csináltam egy utcatábláról, de nem vettem észre, hogy emberek állnak a kerítés mögött. Azt hitték őket fotóztam.

Suliban többször is röhögött rajtam az osztály, mert nem tanultam, és hülyeségeket mondtam.

Tesiórán a saját gyűrűnkre dobtam a labdát, és így a másik csapat kapott pontot.

Elestem biciklivel a gyaloghídon, és egy idegen néni segített felállni.

A strandon a kiszolgáló srác azt hitte a haverom anyukájára, hogy az enyém.

Beleestem biciklivel a bokorba. Mamám egész nap azon röhögött.

Biciklivel nekimentem egy háznak. Természetesen voltak emberek az utcán. No comment.

Nyelvtan órán a nagy csöndben fingottam egy hatalmasat.

Betegen befostam. (Elég ciki volt)

Szerelmet vallottam messengeren egy osztálytársamnak. Másnap az egész osztály tudta.

A suli udvarán ugráltam a padokon, és leestem.

Szintén tesin:szexin akartam futni, de pofára estem.

Megfogtam egy fiú fenekét, és megtudták a barátaim is. (egyébként lány vagyok :D)

4.-ben hisztiztem az évnyitón. Ez anyámnak is ciki volt.

Suliban kilyukadt a leggingsem, a fenekemnél. És csak otthon vettem észre.

Tangát hordtam, ami gyönyörűen átlátszódott a cicanacin.

Megfogta a folyosón a mellem az egyik osztálytársam.


Most ennyi jutott eszembe, remélem mosolyt csal az arcodra.

2017. jún. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

♢8.-os ballagásomon voltam.

Elvileg szoknyát kellett volna húzni, de én utáltam, ezért nadrágban mentem. A lábam nagyon sápadt volt, és hülyén néztem volna ki, ha nem veszek fel harisnyát.

De csak egy bokafixet találtam, amit ráadásul a nadrág felvétele után húztam fel, alig bírtam begyömöszölni a szűkszárú gatyám alá, sietni kellett, nem volt idő áthúzni.

Ballagás kezdődik, vonulunk szépen. Sorfal mellett egy néni mintha olyat szólt volna, hogy;

nézd, lecsúszott a harisnyája!

azután szinte nem is figyeltem az egész ballagásra, mert idegeskedtem a harisnyám miatt. Azóta se tudom, hogy a néni nekem mondta-e.

♢ Szintén 8. osztály, tanárbúcsúztató;

Mondjuk úgy, hogy nekem elfelejtettek szólni, hogy kicsit elegánsabban kellett volna menni.--> sportcipő+sima póló, gatya

♢ olyat már én is láttam, hogy buszra felszálló lánynak félrecsúszott a szoknyája a táskája miatt, így az egyik oldalon rövidebb volt, de nem tudtam neki szólni, mert már fölszállt a buszra.

♢ Farsangi előadásunkbam tánc is volt, magassarkút vettünk hozzá, pár centis sarka volt csak, de nekem az is elég volt, hogy amikor felmenjünk a színpara kiforduljon/kibicsakoljon (de hülye szó) a bokám, ezzel elérve, hogy majdnem elestem, szerencsére sikerült tovább mennem nagyobb szégyen nélkül.

2017. jún. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Reggeli sztori. A nagy melegben csak 1 bugyiban alszok. Es valamikor most kellene megjonnie, de pontosan nem tudtam. A szobam es a fürdő az 1 "folyosón" van durván 1,5 métert kell mennem. Azt hittem mar csak én vagyok az emeleten. Na es mivel nem tudtam hogy ma vagy mikor ezert a bugyimva nyúltam es odaraktam a kezem, hogy ne a bugyit kelljen mosni ha megjonne. Es mivel azt hittem mindenki lement nagy bátran elindultam megtenni azt a 1,5 métert a furdoig, erre hugom egy nagyon visit hogy én mit nudizok. Ilyedtembe nem is tudtam mit csinalni kikaptam a kezem Elkezdtem hisztizni es berohantam a fürdőbe. A kulcslyukon neztem ki hogy van e a közelbe valaki vagy mehetek. Felöltöztem es hugom nagy pofával reggeli közben azt ecsetelte hogy o látott engem meztelenül es hogy ez milyen undorító szerinte. Na asszem ebből most tanultam.

Meg aludtam ejszaka nem emlékszem hogy be voltam e takarva de csak egy bugyi volt rajtam. Arra kelek hogy bátyám felnyomja a nagyvillanyt es elkezd ejszaka lázmérő utan kutatni. Ez egy rejtély hogy látott e belőlem valamit vagy szerencsém volt.

2017. jún. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Egyszer bebasztam, ès a rövidnadrág ami rajtam volt hugyozás közbe begyűrődött, ès frankón lehugyoztam. Persze pont akkor volt nálunk az egèsz rokonság ballagó alkalmából. Mit sem sejtve kimentem full rèszegen, ès akkor szóltak, hogy haver, behugyoztál. Na mondom bazdmeg ez kicsit kellemetlen. 🤣
2020. aug. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!