Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Egyéb kérdések

A kérdés
+-+-+-+- nevű felhasználó kérdése:

Mikor jelenik meg A tél szelei?

Nagyon érdekelne.

Keress kérdéseket hasonló témákban: George R. R. Martin, Game of Thrones

2017. jún. 8. 18:27  Privát üzenet  

A válasz
A szerző egy olvasó által feltett kérdést válaszolt meg, amelyben elmondta, hogy szerinte mikorra is várható A tél szelei: "Még nem vagyok készen, de haladtam vele. Sajnos azonban mégsem sikerült annyit dolgoznom rajta, mint azt eredetileg szerettem volna. Egy évvel ezelőtt még azt hittem, hogy mostanra már régen kész leszek vele. Mindezek ellenére úgy gondolom, hogy idén végre tényleg megjelenhet."

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont 2017. jún. 8. 19:08 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mikor jelenik meg Az olimposz vére magyarul?
Mikor jelenik meg magyarul a Percy Jackson- Az Olimposz hősei: The Blood Of Olympus?
Szerintetek mikor jelenik meg a tél szelei?
Ha Twitteren bekedvelek valamit az miért nem jelenik meg a kedveléseknél?
Melyik évben jelenik meg?
Attack on titan mangájának a 14. kötete magyarul mikor jelenik meg?

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!