Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti hogy vagytok ezzel?

Ti hogy vagytok ezzel?

Figyelt kérdés

Már elég régóta vannak problémáim, amik miatt depressziós vagyok. Észrevettem, hogy minél depressziósabb vagyok, minél mélyebbre süllyedek a vízben, annál rosszabb minden. Itt most konkrétan arra gondolok, hogy hol van étvágyam, hol nincs. Egyszerűen szabályozhatatlan. Nem akarok enni, mert félek, hogy még jobban elhízom (mert így is elég rossz a helyzet), de minél szarabbul érzem magam, annál többet eszek, és én ezt nem értem >< Van néha olyan időszak is, amikor aligha vagyok éhes, olyankor mindig azt érzem, hogy végre kiegyensúlyozódtam, sokkal jobb minden, de ez a 'telezabálás' állapot többször van. Valaki tudna segíteni egy pár tanáccsal, hogy mit kéne tennem? Nem bírom már, olyan régóta megy ez >< Előre is köszönöm a válaszaitokat!

16/L~



2017. jún. 9. 17:02
 1/1 anonim ***** válasza:
Inkább a kajálással van a baj ahogy látom.Ha felállítanál egy egészséges étrendet akkor nem lenne belőle baj.Csak legyél erős és bírd ki,hogy nem zabálod tele magad,és eszel rendesen,nem túlzásokba esve.Ha valami komoly étrendre gondolsz akkor azzal vigyázz,inkább fordulj orvoshoz,nehogy bajod essen.A neten sok minden van,de lehet hogy ártana neked.Máskülönben,minden ember tökéletes,szép a maga módján.Nem számít ha kövér vagy sovány.De ha te nem érzed úgy jól magad,ahogy vagy akkor változtatni lehet a dolgokon.
2017. jún. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!