Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Üdvözlök mindenkit! Hallott e...

Szenyox kérdése:

Üdvözlök mindenkit! Hallott e már valaki a kiviszlek.com külföldi munkát kínáló oldalról? Válós ajánlatok ezek vagy ez is egy kamu cég?

Figyelt kérdés

2017. jún. 11. 13:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Láttad a honlapjukat?


"Értékesítő munkatársakat keresünk hálózatunk folyamatos bővítéséhez. Biztos fizetés és korrekt jutalék rendszer."

Szerintem ez elég sokat elárul.


Ahogy az is, hogy kapcsolatnak egy olyan email van megadva, ahol még weboldal sem üzemel, valamint skype és egy mobilszám.


Semmi konkrét munkaajánlat nincs, csak általánosságok, szép képekkel, jól hangzó feltételekkel.


Sehol egy impresszum, sehol semmi kézzel fogható elérhetőség.

2017. jún. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Üdv Mindenkinek,


Én már kint élek az USA-ban 2 hónapja.


Egy barátom hívta fel a figyelmem a Kiviszlek.com-ra, mivel tudta, hogy már évek óta Amerikába készülök.

Idén sikerült is végre elindulnom, nagyon sokat segített az ügynökség a kijutásban, minden simán ment. Jól érzem magam a hotelben, sok a munka, de rendesen fizetnek.


Egyszóval nekem jók a tapasztalataim velük.

2017. jún. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Aham, csak az aláírás maradt le:

B. László, a fenti weboldal tulajdonosa.


Szép kis önreklám, ügyes.

2017. jún. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Tóth Károlyka válasza:
Mindenkit, mindenhova. Szerinted, :)
2017. júl. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!