Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hová fordulhatnék ilyen...

Hová fordulhatnék ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Most lesz pont egy éve, hogy rendentem az aranyshop.hu-ról egy "arany" fülbevalót.

Pár héttel ezelőtt elkezdte kéken befogni a fülem. Olvastam az interneten az ugy nevezett "Román aranyról" hogy egy zsebkendőn ha megdörzsölöm az aranyat, az nem fogja meg, ellentétben a hamis arannyal. Naaa szoval az enyém befogta.


Megtaláltam a csomagolásat amiben érkezett a termék de a garanciát amit mellékeltel sajnos sehol sem lelem. A gmail fiókomban meg van a megrendelés vissza igazolása.


Aki tudja, hogy mit tehetek ilyen ügyben kérem segítsen, 93.000forintért nem tartok igényt 1pár rézgkarikára... előre is hálás köszönet



#átverés #arany #csalás #román arany
2017. jún. 15. 08:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

1 év után már semmit nem tudsz tenni. Ha volt is garancia, akkor ékszerre max 3-6 hónap garancia van, és ezt te már rég túllépted.

Annyit tehetsz, hogy írsz az aranyshopnak, mellékelve a gmail megrendelésedet, és leírod a panaszodat. Ha rendesek, és számít a hírnevük akkor találtok olyan megoldást ami mindkettőtöknek jó lesz.

De a lelked mélyén ne számíts semmire.

2017. jún. 15. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen gyors valaszod :) hat sajnos igy,jartam. Tanulo penznek tokeletes. Nem rendelgetek az internetrol, ha megis jol leinformalt helyrol.
2017. jún. 15. 10:18
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A garancia a megfelelő termék meghibásodására vonatkozik.

Te viszont csalás áldozata lettél, mert nem a megfelelő terméket kaptad.

Az aranyról sosem jár le a garancia, annak 30 év múlva is aranynak kell lennie.

Én megreklamálnám. Jelezve, hogy esetleg rendőrségi ügy lesz a dologból.

A fogyasztóvédelemhez fordulnék.

Rendőrségi feljelentést tennék.

Ebben a sorrenben.

2017. jún. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szèpen utolsó, ebben biztos , hogy nem törődök bele. Itt leirom majd az eseményeket
2017. jún. 16. 08:52
 5/5 anonim válasza:
Ebből az ügyből lett valami?
márc. 14. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!