Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik a rosszabb?

Melyik a rosszabb?

Figyelt kérdés
Ha minden hajmosás után este (2x egy héten) 25 percen keresztül szárítom a hajam hajszárítóval erős fokozaton (el sem merem képzelni, hogy a gyenge mennyi idö lenne, de így a hajam egyenes lesz:/) , vagy hagyom természetesen megszáradni éjszakára, viszont akkor még reggel kicsit vizes marad és nagyon nagyon behullámosodik az amúgy egyenes hajam, és akkor vasalhatom vagy 20percet

2017. jún. 17. 06:34
 1/6 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem, hogy a hajam semmilyen esetben nem maradhat hullámos, mert annál semmit sem utálok jobban, mint hogy rakoncátlan, vékony ,hullámos hajtincsek vannak a fejemen össze-vissza
2017. jún. 17. 06:45
 2/6 anonim válasza:
Szárítás a rosszabb, ha van egy jó hajvasalód és ügyes is vagy akkor 10 perc alatt ki lehet vasalni bármekkora hajat (még akkor is, ha nehezen egyenesedik ) ha minden másnap vasalod és évente 2x vágsz/vágatsz belőle akkor az még belefér
2017. jún. 17. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
igen, a hajvasalást még kicsit gyakorolnom kell (amúgy hátközépig érő, elég dús hajam van). vasárnap és szerdán mosok hajat, tehát "csak" heti kettő vasalás, ami talán tényleg nem vészes, de hozzátenném, hogy 13 éves vagyok, és ha már elkezdem attól félek, hogy felnőtt koromfa a hajam minősége nagyot fog romlani a mostanihoz képest :(
2017. jún. 17. 06:54
 4/6 A kérdező kommentje:
koromfa xd *koromra
2017. jún. 17. 06:55
 5/6 anonim ***** válasza:
Próbáld meg d.u mosni. Talán úgy nem lesz annyira göndör ha nem fekszed el. Nekem szögegyenes hajam van de ha vizes fejjel alszok nekem is megjelennek kicsi hullámok. Esetleg használj egyenesítő termékeket,olajat.
2017. jún. 17. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi csak a suli miatt annyira megszoktam az esti hajmosást, hogy eszembe se jutott xd

akkor következőleg így mosom;)

2017. jún. 17. 07:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!