Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy győzzük meg anyámat hogy...

Hogy győzzük meg anyámat hogy megvegye nekem a Sims 4-et?

Figyelt kérdés
Már nagyon szeretném csak nem hiszem h egy játékért feláldozna 13 ezret. 13L vagyok. Előre köszi!! :)

2017. jún. 17. 11:51
 1/7 A kérdező kommentje:
*győzzem
2017. jún. 17. 12:00
 2/7 anonim ***** válasza:
Vinné a géped egyetalán?
2017. jún. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha nem elég jó hozzá a géped, akkor pénzkidobás lesz, és szomorú leszel hogy nem indul, anyukád meg még szomorúbb, hogy sok pénzbe is volt, és örömöt se tudott vele szerezni. És mi lenne ha letöltenéd a netről ingyen?

Ha kell adok linket honnan tudod letölteni , segítek hogy kell..

2017. jún. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Nono8 válasza:
Szia.Először is mond meg hogy a géped milyen.Egyébként nézz körül neten hogy ott mennyi de ha nem fontosak az olyan dolgok hogy medence,tipegők stb.akkor tölcsd le az ingyeneset
2017. jún. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hagyjuk már, a sims 4nek kb semmi gépigénye.

Ha nem vagytok tehetősebb család, valószínűleg nem kapod meg csak úgy. Kérdd névnapodra vagy valami közelben lévő ünnepre.

2017. jún. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
ha valakinek elkuldöm priviben a gépem tipusát akkor az lécci letudná csekkolni, hogy vinné-e??? pls
2017. jún. 27. 10:55
 7/7 anonim ***** válasza:
én a sims 3 at jobban ajánlom es letolteni minden kiegészítővel jobban megéri mint megvenni csak az alap játékot 10000 ért... hidd el van 15+ évnyi tapasztalatom játékok terén en most keztem el en is venni de csak 50% os vagy ennél jobban leertekelt jatekokat..
2017. júl. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!