Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek Fluimucil Ábel,...

Szerintetek Fluimucil Ábel, Kasszás Erzsi, vagy a PPAP-s csávó a legidegesítőbb?


2017. jún. 18. 14:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én az ÖSSZES reklámtól agyvérzést kapok, ezért nem is nézem őket.
2017. jún. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ennél lejjebb már nem nagyon van... Mindegyikkel ki lehetne zavarni a világból. Ki az a beteg állat aki ezeket kitalálja, elkészíti és leadja emberek millióinak?
2017. aug. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ezt a PPAP csávó-t nem láttam, de engem pl. a Trivago reklámja is kifejezetten idegesít. De közel első helyen a Kasszás Erzsi féle gagyi cba reklám áll...
2017. okt. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
alza.huuúúúúú
2020. aug. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Engem csakis az Ábel idegesít, de az NAGYON. -.-
2021. febr. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ezt a hármat már veri az xxxlutz. Legalábbis nálam, mert amint meglátom azokat a ronda p*csákat parádézni azon a nevetséges széken, a tévén keresztül tépném le az összesnek a haját.
2021. febr. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Az XXXLutz a legtosszabb. Ábel csak 0,0001%-kal jobb. A Papp-os emberkét mèg nem láttam. Kasszás Erzsi pedig szerintem nem rossz.
2023. máj. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!