Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ciki nyaralási sztorik? :D

Ciki nyaralási sztorik? :D

Figyelt kérdés
Mindenkinek kellemes nyári szünetet..:)

2017. jún. 20. 01:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Életem legcikibb eseménye volt, amikor egy puccos étterembe vitt el a barátom, ahol még egy ásványvíz is 1200 Ft-ba került. A vacsora végére sikerült kicsit felöntenem a garatra, aztán el is kellett mennem vécére, mert rámjött a hasmars, úgy izgultam. Tudjátok, úgy volt, hogy először fekszem le a pasimmal meg minden. Na, szóval kicsit be voltam csiccsantva, gyorsan akartam végezni. Nem részletezem: a vécére guggoltam, ahogy idegen helyen mindig teszem, és jól kipakoltam a salakanyagot. Már éppen a fenekemet töröltem volna, amikor hátranéztem és meghűlt az ereimben a vér: ELFELEJTETTEM FELEMELNI A VÉCÉ ÜLŐKÉJÉT…! Gyorsan kioldalogtam a sloziból és bezártam az ajtót, aztán arra gyúrtam, hogy a pasi ne menjen ki klóra, mert az egész helyiségben, a férfivécééig érződött a szag…
2017. jún. 20. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
fuj te b@romállat:D:D
2017. jún. 20. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
b@romállat:D:D
2017. jún. 20. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Aaaaz igen :'D
2017. jún. 20. 05:21
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Az exemmel nem túl jó viszonyba váltunk el.

Egyszer csak hirtelen jóba lettünk és elmentünk egy hotelba. A végén egy szál boxerban voltam, persze külföldön.

A barátnőm azt mondta hogy kibérelt egy nagyobb lakosztájt mivel jönnek a barátnői is, azoknak jó lesz a miénk is.

Azt mondta hogy van egy meglepetése ezért meztelenül menjek át a lakosztájba. 42-es volt odaírva.

Tehát levettem a gatyát és átsétáltam a 42-esbe.

Hát kiderült hogy az egy étkező.

Persze fel volt tüntetve valami szöveg, de nem értek se angolul, se görögül.

Meztelenül állok az ajtóban, kb 30 ember engem néz.

Elkiabáltam magam szaladnák vissza a szobánkba, erre bezárva de látom az exem fut a kulcsal a kezében.

Utánna én is.

Meztelenül szaladok utánna a lépcsőházban, majd kiér az utcára.

Mivel ekkora mázlista vagyok pont belaszaladtam 2 fiatal nőbe.

Eléggé hülyének néztek és elég ciki volt mert mindvégig oda néztek és hát mit mondjak elég szép lányok voltak.

Felállt, de szerencsére elkaptam egyikük kalapját és mondták hogyha elkisérem őket kaphatok egy nadrágot és egy felsőt.

Így is lett, azóta az egyikük a barátnőm :D

17/F

2017. jún. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
#5 ez most komoly? XD
2017. jún. 20. 19:00
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ige, egyrészről hatalmas égés, viszont ennek köszönhetem a barátnőm.
2017. jún. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igaz :'D
2017. jún. 20. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!