Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vannak-e "UFO" -k?

Vannak-e "UFO" -k?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Gyerekek A nagy kérdéssel fordulok hozzátok. Vannak-e "UFO" -k? Ti tudtok-e valami kiszivárgott adatáról vagy valamiről? Mert hallottam régen hogy vmilyen építmény találtak a holdon, még látni is lehetett felvételeken. Én szerintem vannak. Ha megtalálom a videót amiből nagyon sokat következtettek erre hogy vannak-e akkor majd belinkelem. Ti hogyan viszonyulnátok hozzájuk? Meg az is alátámasztja, hogy hallottunk már olyanról is hogy ki akartak szivárogtatni adatokat, és vmennyit sikerült is.

2017. jún. 20. 02:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Gyerekek?? Mifèle megszólitás ez? Szerintem összetèvesztesz itt mindenkit valami diannás haveroddal..
2017. jún. 20. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mivel nem vagyok gyerek, engem nem szólítottál meg, tehát nem is válaszolok.
2017. jún. 20. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Bok Globule ***** válasza:
Vannak UFO-k. Ha kilövöd magad egy ágyúból és nem tudnak azonosítani a radarok, akkor te is lehetsz egy UFO.
2017. jún. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Először is én nem kötelezlek arra, hogy válaszolj de te idejössz és leírod mi a baj a kérdésemmel. Gratulálok neked ez alatt az idő alatt amíg ezt a választ leírtad addig eltölthetted volna hasznosabb dologgal is az idődet. Az utolsó kommentelő teljesen igazat mondott :D. Tudtam mit jelent az UFO. Akkor felrakom úgy a kérdést: Emberek! Vannak-e földönkívülíek.
2017. jún. 20. 22:12
 5/6 A kérdező kommentje:
A nagyon okoskodók részéről bocsánatot kérek mert nem írtam ki véletlenül egy kérdőjelet.
2017. jún. 20. 22:15
 6/6 Bok Globule ***** válasza:
Miért ezen az oldalon vársz válaszokat erre a kérdésre? Megértem, ha kíváncsi vagy az emberek véleményére, viszont, ha valódi, értelmes válaszokat, ötleteket, elméleteket akarsz, akkor keress ehhez kapcsolódó irodalmat, elmélkedj, rakd össze magadnak a dolgokat. Itt csak olyan infot kaphatsz, amit jóformán a Hihetetlen magazinban is megtalálsz. Ha nagyon kezdő vagy a témában, akkor kezd Däniken munkájával. Könnyen emészthető, egyszerű, ám akrámilyen mélyen beleásod magad, mindig csak sci-fi marad, mert magad sohasem fogsz ásatásokat, kutatásokat végezni. Engem is érdekel a témakör, de én szeretem a sci-fit és nem tekintem a hitemnek. Érdekes dolog, kitölt egy űrt az ember életében, bár tartózkodom attól, hogy halálosan komolyan vegyem, de ad egy falszabadulét érzést, ha magamének tudhatok valami "hitet", ha érted, mire gondolok :D
2017. jún. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!