Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan vegyem rá ismerősöm...

Hogyan vegyem rá ismerősöm hogy menjen el a telefont megnézni? SÜRGŐS

Figyelt kérdés
Na szóval az a helyzet hogy jófogáson vennék egy készüléket.És egyik lány ismerősömnek kéne megnéznie a telefont.De nem mer elmenni megnézni egy vadidegen férfihez, mivel meg 15 éves.Utánvétel nem lehetséges mivel a telefonnak Debrecenbe kéne maradnia.Én pedig 208 km-re élek onnan.És az én pénzemmel lenne kifizetve.A lényeg az hogy én nem tudok elmenni érte ő viszont nem mer elmenni, amit meg is értek.Ha valamit nem értetek, kérdezzetek. Köszönöm a segítséget.
2017. jún. 20. 09:48
 1/6 Bok Globule ***** válasza:
Ne menjen el. 15 évesen ne menjen idegen alakokhoz. Azt akarod, hogy bevágják egy furgonba és tegyen egy kitérőt, mondjuk szomáliába?
2017. jún. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sehogy, okos a csaj
2017. jún. 20. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi, én is igy gondolom. Szüleivel megy el.
2017. jún. 20. 09:59
 4/6 Bok Globule ***** válasza:
Ne legyetek ilyen buták. Ha nagyon kell telefon, gyűjtsetek rá pénzt, vegyetek egyet üzletben, akár újat vagy használtat. Keressetek utánvétellel. Kisebb rizikó, ha nem azt kapjátok postán, amit vártok, de az sokkal nagyobb marhaság, amit mondasz. Nem ér meg annyit egy vacak telefon. Utald át a pénzt. Vagy vegyél egyet neki helyben, nálad a pénzedből.
2017. jún. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Bok Globule ***** válasza:
Azt nem írtad a kérdésben, hogy a szüleivel akar elmenni. :D
2017. jún. 20. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mert közben derült ki, most nemrég. :D
2017. jún. 20. 10:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!