Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » K-pop fanok! Minden koreai...

K-pop fanok! Minden koreai együttesben a legidősebb a leader?

Figyelt kérdés
Tudom van pár kivétel pl. BTS, Blackpink

2017. jún. 20. 16:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem. De ezt meg is válaszoltad magadnak :D
2017. jún. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Valóban már meg van a válasz, de hozzá fűzném, hogy általában az SM-nél a legidősebb tag a leader pl. SHINee (bocsánat csak őket ismerem ennyire jól). Lehet azt mondják, hogy a legidősebb tag a leader, de nem ez nem igaz azt hiszem ez csak egyedül az SM-nél van a többinél azt a tagot válszatják aki a legjobban "rátermett", mert azért egy egész bandát kell fegyelemzni, beszélni stb.
2017. jún. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az EXO is SM-es banda, viszont ott Suho a vezér, pedig Xiumin a legidősebb. És általában az a vezér aki a legmegbízhatóbb, legtapasztaltabb. Suho is 7 évig volt traineer. Na meg persze a többi tag véleménye is számít, de leggyakrabban a legtapasztaltabbat választják meg.

A Winnerben pedig Jinwoo 91es, Seunghoon 92es, Mino 93as és a leader pedig 94es, tehát itt a maknae a leader.

2017. jún. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A 2-es vagyok bevallom oda irhattam volna, hogy általában az SM-nél a legidősebb tag a leader. Nem akarok senkit se kioktatni, de kicsit utána néztem és az EXO-ban valóban nem a legidősebb tag a leader, de a Super Junior-ban, Red Velvet-ben, SNSD/Girls' Generation-ben és az NCT DREAM-ben a legidősebb tag az (többet nem néztem meg, de még egyszer leírom, hogy csak a SHINee-t ismerem ilyen jól)
2017. jún. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!