Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Leiner Laura könyveit ha egy...

Leiner Laura könyveit ha egy fiú olvassa az nem ciki?

Figyelt kérdés
Szeretném elolvasni valamelyik könyvét mert csak jót hallottam róla! De az nem ciki ha egy fiú olvassa? (12/F)

2017. jún. 21. 20:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha téged érdekel a könyv akkor olvasd el. Ciki/nem ciki tök mindegy úgyis csak te tudod mit olvasol.
2017. jún. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi
2017. jún. 21. 20:25
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha azt hiszed ezért más cikinek tartana mondjuk a haveri körödből, akkor ne mond el nekik hogy elolvastad csak olvad el és kész.
2017. jún. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Vannak fiúk, akik szoktak Leiner Laura könyveket olvasni. Szóval nem te lennél az egyetlen. Egyébként a korosztályomat nézve(14 vagyok),de már a kisebbeknél és idősebbeknél is az olvasás eleve ciki.(ezzel én nem értek egyet, csak úgy általánosítottam) Habár Laura könyveivel ez nem nagyon van így. De egyébként azt olvass, amit szeretnél. Ebbe sztem senkinek nincs beleszólási joga. Nekem nagyon tetszettek Laura könyvei, érdemes őket elolvasni. Viccesek és nagyon kikapcsolnak. Nyugodtan kezdj bele valamelyikbe😊
2017. jún. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszi
2017. jún. 22. 09:58
 6/11 anonim válasza:
A Szent Johannát ajánlom bár elég lányos (hiszen én is az vok) de nagyon gyorsan haladok vele 3 hete kezdtem el de már a 6.könyvnél tartok!!:D
2017. jún. 22. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Koni87 válasza:
100%
szia én már az összes Leiner Laura könyvet olvastam és nem is tudom melyikben egy fiú véleményét és a könyvről. Szerintem nem ciki ha egy srác olvasa csak becsülni tudnálak érte
2017. jún. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
fogadj meg egy tanácsot: nyugodtan olvasd el de ne hangoztasd. leiner laura könyveket még lányként is "ciki" olvasni lol. én már csak azért olvasgatom mert tényleg annyira semmilyen nekem hogy elég jól kikapcsol tőle az agyam. jó érzés egy szorongásos roham után olvasni. uhh mondjuk én 17 vagyok de amikor benne voltam az "szjger" phasemben akkor iszonyat kínos voltam, csak szeretném hogy tanulj a hibáimból 👌
2017. jún. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Olvassad; ha felkeltette az érdeklődésedet, kíváncsivá tett; ne mások szabják meg. Amúgy, ha félsz, hogy beszólogatnának miatta, akkor nem is kell, hogy mások megtudják, csinálhatod tökre sutyiban otthon is, magadra zárva az ajtót, vagy kiülsz az udvarra, teraszra. Az olvasástól nem kell félni, nem valami ördögtölvaló dolog
2017. jún. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Castiellis válasza:
100%
Szia! A Szent Johanna Gimi és a Bexi -sorozat a szerintem két legeslegjobb könyv, viszont eléggé lányosak, és lányoknak szól. Hogyha Leiner Laurától szeretnél olvasni, akkor szerintem a Bábelt válaszd, és a kérdésedet pedig már egy csomóan megválaszolták előttem, nekem is az a véleményem, hogy csak ne hangoztasd.
2017. júl. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!