Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Elhagytam a diákigazolványomat...

Elhagytam a diákigazolványomat, amin jól néztem ki! Csinálhatok olyat, hogy az előző diákomon lévő képre lecseréltetem a jelenlegi igazolványom képét?

Figyelt kérdés

Körülbelül két éve elhagytam egy diákigazolványomat, amin komolyan elmondható, hogy jól néztem ki, amiii ugye ritka dolog! :D Így mindig vigyáztam is rá nagyon, de mégis az lett az első olyan hivatalos iratom, amit el sikerült hagynom.

Az új igazolványomon olyan kép van, amin nemhogy egy megtépett, drogos kakadúként nézek ki, de mlg csak nem is szóltak, hogy éppen fotóznak, így még csak a kamerába sem nézek, hanem felfelé! :D


Lehet olyat, hogy bemegyek az Önkormányzatba lecseréltetni csak a képemet, vagy teljesen hülyének néznek?

Az előző diákom képét nem kérethetem? :D



2017. jún. 21. 22:39
 1/6 anonim ***** válasza:

Diákigazolványért önkormányzatba :D :D :D

Köszi, jót nevettem.

2017. jún. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hupsz. bocsánat
2017. jún. 21. 23:07
 3/6 A kérdező kommentje:
Komolyan nem tudom hogyan jött :D
2017. jún. 21. 23:07
 4/6 anonim válasza:
55%

Kitalálom, lány vagy?

Most komolyan, ki a fene nézi hogy nézel ki a diákodon? Kit zavar, nem az a lényeg hogy a valóságban hogy nézel ki? Kit zavar egy plasztikkártya?

2017. jún. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Remélem ez poén
2017. jún. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok. Biztos meleg van és az volt a baj :D

Menj be az iskolába és mondd azt h elveszítetted. Ha még megvan az a kép, akkor az újhoz beadod azt. Ha nincs meg, hát az szívás.

2017. jún. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!