Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak a nyáron? A...

Mit csináljak a nyáron? A barátaim nem érnek rá én meg csak itthon ülök és unatkozom. Sorozatokat, filmeket néztem, gépeztem kint is voltam az udvaron de meguntam. Olvastam.

Figyelt kérdés

2017. jún. 24. 15:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Rajzolj, hallgass/keress új zenéket, alakítsd/renezd át a szobád, tanulj valamilyen nyelvet, utazz, menj koncertre, színházba, moziba.
2017. jún. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Gyere át hozzám.
2017. jún. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
keress nyári munkát
2017. jún. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Diákmunka, önkéntes munka, karitatív munka.

Menj el valami sportversenyre (van egy csomó olyan, amihez nulla előképzettség kell, pl. futás, bringa)!

Iratkozz be valami tanfolyamra (pl. vizimentő, az szerintem nagyon menő és még értelme is van, de a barlangászat is klassz).

Nyári tábor (van felnőtteknek is), túraegyesület.

Múzeum, kirándulás.


Persze az érdeklődési körödről, az életkorodról és a lakóhelyedről semmit nem írtál, így baromi nehéz hasznos ötletet írnunk.

2017. jún. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!