Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek jó rendelni az...

Izom1890 kérdése:

Szerintetek jó rendelni az ebay vagy az amazon? Melyik a biztonságosabb és a gyorsabb szállításos Műszaki terméket szeretnék megrendelni egy mélynyomót ami 28-29 ezer ft ból kivan simán fuvarral együtt

Figyelt kérdés
2017. jún. 24. 15:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Erre az árra még számítsd rá a 27%-os áfát is. Szóval 35-6 ezer lenne. Megérné így is?

Az amazont nem ismerem, az ebayen pedig jó, 99% feletti értékelésű eladót kell keresni és nincs gond. Kb 40-szer rendeltem már, eddig az összes termék megérkezett.

2017. jún. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 TR75 ***** válasza:

Mindkettő jó. Az amazon annyiban biztonságosabb, hogy "bolt".

Nekem mindkettővel jók a tapasztalataim (eddig), az ebayen viszont tényleg meg kell nézni, hogy kitől rendelsz (mint például a vaterán). Amazonnál volt elveszett csomagom, szó nélkül pótolták, és volt egyszer sérült termék is, azt is pótolták (a cserétől eltekintettek).

És persze, ahogy előttem írták, számolj rá áfát is.

2017. jún. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nem az az ára amit ír? nincs benne az árba az áfa?
2017. jún. 24. 16:44
 4/6 anonim ***** válasza:
Több százszor rendeltem ebayről, a termékek egy része nem érkezett meg. De ezek kis apróságok voltak, nem ilyen nagy böhöm cucc.
2017. jún. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 TR75 ***** válasza:
Amazonon nincs, ami árat látsz, az áfa nélküli. Mielőtt fizetsz, akkor mutatja meg az áfás árat (plusz a termékenkénti díjat is, meg a postaköltséget).
2017. jún. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szerintem érdemes lenne az ebay angliai vagy német oldalán szétnézni, olcsóbb mint az amazon és másik EU-s tagállamból nincs ÁFA. Nyilván most az angliai oldalon jobban megéri. Sok magyar oldal van ami leírja, hogy mit hogy kell, de én ezt szoktam használni, ez a legegyszerűbb: [link]
2017. jún. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!