Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha eddig sajnos a körülmények...

Ha eddig sajnos a körülmények nem engedtek meg sok mindent és én magam is rosszul éltem az életem hogy változtathatok vagy is inkább lehet-e változtatni?

Figyelt kérdés
Hiányzó fogak,lúd talp,/alkoholizmus/,romlott hallás illetve látás (orvosnál nem voltam vele csak érezni lehet néha) Kiskoromban fogszabályzó kellett volna most szinte felnőttként mit tehetek van valami műtétféle nem mintha beleakarnák menni de kíváncsi vagyok. Eléggé félénk önbizalom hiányos ember vagyok és nem sokra tartom magam ha ezek rendben lennének akkor is én én lennék de csak javítana valamit.
2017. jún. 24. 20:14
 1/5 A kérdező kommentje:
nem tudom lehet-e erre válaszolni vagy nem jól fogalmazta meg a kérdést de ki kellett adnom magamból. Még az is lehet hogy nincs veszve semmi múlt béli hibáimon túl lehet lépni.
2017. jún. 24. 20:15
 2/5 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Létezik felnőttkori fogszabályzás, a fogaid pótolhatók, a lúdtalpra ott a betét. A látásod javítását májtisztitó kúrával kezdeném. A hallásjavításban segíthet az akkupunktúra.


H az alkoholizmusból ki lehet gyógyulni v sem, nem tudom. Olyan, h valaki nem iszik, pedig alkoholista személyisége van, olyan létezik.


Az önbizalmad javításnak egyik módja, h reális célokat tűzöl magad elé, és azt szisztematikus munkával eléred. A siker meghozhatja az önbizalmadat.


A döntő a problémáid megoldásában az önfegyelem.


Van elég önfegyelmed?


R

2017. jún. 25. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
először is köszönöm a választ van önfegyelmem és csak egyre erősödik próbálom helyre tenni az életem.
2017. jún. 25. 19:38
 4/5 anonim ***** válasza:

a fenti válaszoló vagyok


Kitartást kívánok Neked. Ne ess kétségbe az esetleges apró botlásoktól. A kisgyermek is százsor elesik, miközben járni tanul. Az a titka, h százegyedszerre is feláll.


Üdv Ԙ

2017. jún. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen
2017. jún. 26. 12:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!