Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fitymaszükületet lehet kezelni...

Fitymaszükületet lehet kezelni otthon, műtét nélkül? Csak a makk feléig tudom lehúzni a fitymám merev állapotban, nyugalmiban pedig simán letudom húzni fájdalmak, nehézségek nélkül.

Figyelt kérdés

Fitymaszűkület: 14 éves vagyok. A fitymaszűkületet lehet-e kezelni otthon. Műtét nélkül. Valami ilyesmim van www.foreskin. Org/phi1. jpg Nyugalmi állapotban simán bármilyene nehézség nélkül letudom húzni a bőrt, azonban merev állapotban csak a makk feléig, ez mitől lehet? Genetikai? Esetleg a hanyagság miatt, hiszen az útóbbi időben nem nagyon huzogattam stb. Remélem otthon lehet ezt kezelni, nagyon nem akarok semmiféle műtétet, utálom az ilyeneket. Ja és illetve, kiskoromban voltam műtéten akkoris a fitymámat műtötték bár nem emlékszem miért, de talán ez is lényeges, és talán közrejátszik.


14/F



2017. jún. 25. 01:01
 1/1 anonim válasza:
Én nekem a sok és hosszú maszturbálás segít.
2017. jún. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!